Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
Νέα Μηνύματα 07-01-09   #14
sotiris
Ανώτερο μέλος του Petame

Ημερομηνία εγγραφής: 11-04-2008
Επίπεδο φήμης: 548 sotiris Είναι κόσμημα για το petame sotiris Είναι κόσμημα για το petame sotiris Είναι κόσμημα για το petame sotiris Είναι κόσμημα για το petame
Προεπιλογή Απάντηση: PIPER PA 18 SUPER CUB FROM MODELTECH

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα από ΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Εμφάνιση μηνυμάτων
ΣΩΤΗΡΗ, AΠΟ ΣΑΛΟΝΙΚΑΡΑ
ΚΑΤ ΑΡΧΑΣ ,ΤΑ ΘΕΡΜΑ ΜΟΥ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΟΝΤΕΛΑΡΑ,ΚΑΙ ΟΛΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ...
ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΥΑΣΩΤΗΣ ΤΗΣ ΙΔΙΑΣ ΙΔΕΑΣ ΠΕΡΙ '''''BUSH PLANES'''''.KAI ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΕΧΩ ΗΔΗ ΕΤΟΙΜΟ (ΣΤΟ98%)ΤΟ ΙΒΙΣ 120 ΤΗΣ PROTECH ΒΕΛΓΙΚΟ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ,ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΤΗΣ HANGAR 9(ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΟ PIPER PAWNEE KAI TO J3 CUB 80' +52' ), ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΔΑΝΙΑ, ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ.
ΤΟ ΕΧΩ ΣΕΤΑΡΕΙ ΘΕΡΜΙΚΑ ΜΕ ΟS 90αρα και FUTABA 7αρα 2,4GHZ ,ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΕΠΙΣΗΣ ΤΕΤΟΙΟΥΣ ΦΟΥΣΚΑΤΟΥΣ ΤΡΟΧΟΥΣ ΤΗΣ SULLIVAN,ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΣΤΟΝ ΟΥΡΑΙΟ, ΕΚΑΝΑ ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΗ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΤΟΥ ΤΡΟΧΟΥ
ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΙΣΩ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ, ΚΑΤ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΙΑ,ΑΛΛΑ ΦΟΒΗΘΗΚΑ, ΜΗΠΩΣ ΑΛΛΑΞΕΙ ΔΡΑΜΑΤΙΚΑ Η ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΟΥ,ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΟΤΙ ΚΑΙ ΠΙΣΩ ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΑΛΟ ΥΨΟΣ,ΕΔΩ ΚΟΛΛΗΣΑ,ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ..
MOΛΙΣ ΠΕΤΑΞΕΙ,ΕΙΔΩΜΕΝ..
ΤΕΟ ΤΗΕ GREEK..
Ντινο καλησπερα.
Ευχαριστω για τα καλα σου λογια. Εχει πεταξει χωρις προβλημα την περασμενη εβδομαδα. Ολα καλα .....
Δεν θα πειραξω τον πισω τροχο μια και δουλευει αλλα και καθως και οι περισσαοτεροι bush pilots εχουν τους μαμισιους τροχους συν το οτι μπορει να επηρεαζε και το κ.β.;;;
Στειλε φωτο να σε δουμε φιλε καλη πρωτη σου ευχομαι.
Ελπιζω να σου αρεσαν τα βιντεακια...
Σωτηρης