Θέμα: Kάστρο
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
Νέα Μηνύματα 11-01-11   #15
palafdim
Ανώτερο μέλος του Petame

Το avatar του χρήστη palafdim

Ημερομηνία εγγραφής: 04-01-2011
Περιοχή: Καλογρέζα
Επίπεδο φήμης: 9853 palafdim Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη palafdim Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη palafdim Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη palafdim Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη palafdim Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη palafdim Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη palafdim Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη palafdim Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη palafdim Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη palafdim Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη palafdim Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη
Προεπιλογή Απάντηση: Kάστρο

Καλημέρα Λυκούργο!
Ο ESM τα χαρακτηρίζει 120άρια τα αεροπλάνα αυτά αλλά δεν πετάνε με 120άρι τετράχρονο εκτός και εάν εννοεί δίχρονο..Το spit μου έχει βγει 7,5 κιλά και με τον 200άρι τον OS είναι περίπου 1:1 και η πτήση του επομένως scale καθαρά! Το corcair μου αρέσει πολύ αλλά το πρόβλημα είναι με τα retract που είναι αναδιπλούμενα και αυτά που δίνει ο ESM δε μου αρέσουν. Στραβώνουν εύκολα σε σχέση με τα Robart τα οποία όμως είναι πανάκριβα. Στο spit φοράω τα 700 RS Robart springdown και είμαι ευχαριστημένος. Τα ίδια έχω και στα άλλα warbirds...(ότι πληρώνεις παίρνεις).
Ποια η άποψή σου σε όλα αυτά;
Ο χρήστης palafdim δεν είναι συνδεδεμένος IP   Απάντηση με παράθεση