Θέμα: Kάστρο
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
Νέα Μηνύματα 11-01-11   #17
Mogolos
Γενικός Συντονιστής

Το avatar του χρήστη Mogolos

Ημερομηνία εγγραφής: 29-06-2009
Επίπεδο φήμης: 1452859 Mogolos Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Mogolos Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Mogolos Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Mogolos Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Mogolos Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Mogolos Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Mogolos Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Mogolos Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Mogolos Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Mogolos Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Mogolos Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη
Προεπιλογή Απάντηση: Kάστρο

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα από palafdim Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλημέρα Λυκούργο!
Ο ESM τα χαρακτηρίζει 120άρια τα αεροπλάνα αυτά αλλά δεν πετάνε με 120άρι τετράχρονο εκτός και εάν εννοεί δίχρονο..Το spit μου έχει βγει 7,5 κιλά και με τον 200άρι τον OS είναι περίπου 1:1 και η πτήση του επομένως scale καθαρά! Το corcair μου αρέσει πολύ αλλά το πρόβλημα είναι με τα retract που είναι αναδιπλούμενα και αυτά που δίνει ο ESM δε μου αρέσουν. Στραβώνουν εύκολα σε σχέση με τα Robart τα οποία όμως είναι πανάκριβα. Στο spit φοράω τα 700 RS Robart springdown και είμαι ευχαριστημένος. Τα ίδια έχω και στα άλλα warbirds...(ότι πληρώνεις παίρνεις).
Ποια η άποψή σου σε όλα αυτά;
Απαντώ εγώ
1. Πράγματι τα ΕSM δεν πετάνε με 120αρι. Στα δικά μου εχω 26cc βενζίνα στο p51 και 38cc βενζίνα στο hellcat.
2. Το corsair βγαίνει περί τα 9 κιλά (οσο και το hellcat)
3. Τε retracts του ESM ειναι μια χαρά... εαν κανεις βελούδινες προσγειώσεις. Σε περίπτωση "βαριας" προσγείωσης τα παίρνεις στα χέρια
4. Φυσικά ότι πληρώνεις παίρνεις
Ο χρήστης Mogolos δεν είναι συνδεδεμένος IP   Απάντηση με παράθεση