Θέμα: HotSpot Jet
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
Νέα Μηνύματα 4 Εβδομάδες πρίν   #36
Dell Gatto Grande
Υποστηρικτής του petame

Το avatar του χρήστη Dell Gatto Grande

Ημερομηνία εγγραφής: 26-05-2008
Επίπεδο φήμης: 254003 Dell Gatto Grande Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Dell Gatto Grande Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Dell Gatto Grande Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Dell Gatto Grande Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Dell Gatto Grande Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Dell Gatto Grande Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Dell Gatto Grande Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Dell Gatto Grande Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Dell Gatto Grande Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Dell Gatto Grande Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Dell Gatto Grande Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη
Προεπιλογή Απάντηση: HotSpot Jet

Στο Athens Flying Week 2017 βίωσα την πιο συγκινητική απονομή στην πορεία μου σαν αερομοντελιστης .
Ο ίδιος ιπτάμενος ήρθε και με βρήκε να μου δώσει ένα αναμνηστικό που κοσμεί από σήμερα το εργαστήριο μου.

Λουκά . ... να είσαι παντα καλά και να προσέχεις εκεί που πετάς .. για να μας προσέχεις .

https://www.haf.gr/demoteams/en/f16-...am_pilots.html

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Dell Gatto Grande : 4 Εβδομάδες πρίν στις 15:15.
Ο χρήστης Dell Gatto Grande δεν είναι συνδεδεμένος IP   Απάντηση με παράθεση