Θέμα: Last Down XXL V3
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
Νέα Μηνύματα 23-08-09   #52
vhal
Ανώτατο μέλος του Petame

Το avatar του χρήστη vhal

Ημερομηνία εγγραφής: 31-03-2008
Περιοχή: Μαρούσι
Επίπεδο φήμης: 780 vhal Ανοίγονται ορίζοντες μπροστά του vhal Ανοίγονται ορίζοντες μπροστά του vhal Ανοίγονται ορίζοντες μπροστά του vhal Ανοίγονται ορίζοντες μπροστά του vhal Ανοίγονται ορίζοντες μπροστά του vhal Ανοίγονται ορίζοντες μπροστά του vhal Ανοίγονται ορίζοντες μπροστά του vhal Ανοίγονται ορίζοντες μπροστά του vhal Ανοίγονται ορίζοντες μπροστά του vhal Ανοίγονται ορίζοντες μπροστά του vhal Ανοίγονται ορίζοντες μπροστά του
Προεπιλογή Απάντηση: Last Down XXL V3

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα από mastoras Εμφάνιση μηνυμάτων
Μετά την ολοκλήρωση, το σετάρισμα, και την πτήση, των μοντέλων που υπήρξαν στην εκδρομή της Εδεσσας, περιμένουμε τα νέα, και τις εντυπώσεις από το ανεμόπτερο που έχουμε και εμείς.......άφτιαχτο

Άκουσα για κάποια προβληματάκια, η ακόμα και μερικές δυσκολίες που διαπιστώθηκαν κατά την πτήση Τι ακριβώς συμβαίνει.......να συνεχίσω τα ανεμοπορικά μου όνειρα......η να το βγάλω στην πώληση μια και το έχω ακόμα στο κουτί ?
Για γίνε λίγο πιο συγκεκριμένος! Για τι προβληματάκια μιλάς?

Το θέμα είναι να είσαι εσύ σίγουρος πως θέλεις να πραγματοποιήσεις τα "ανεμοπορικά" σου όνειρα, όπως επίσης και τι είδους είναι αυτά.

Π.χ. αφορούν πτήση πλαγιάς ή αναζήτηση θερμικών? ή μήπως ακροβατικά και πτήσεις υψηλών ταχυτήτων?

Αν το "κυνήγι" α λά pansofos είναι αυτό που ονειρεύεσαι το Last Down δεν είναι το καλύτερο αλλά είναι πάρα πολύ αξιοπρεπές (για το κόστος του) και σίγουρα καλύτερο από το Cularis.

Αν θέλεις να σιγουρευτείς φτιάξε ένα Easy Glider και βγάλε συμπερασμα μόνος σου (αυτό το δρόμο ακολούθησα κι εγώ).
Προσωπικά, μόλις το έβαλα μέσα στο θερμικό για πρώτη φορά, δεν κοίταξα ποτέ πίσω. Το συναίσθημα είναι απίστευτο!!

Το αυτό επιθυμώ και δι' υμάς,
Βαγγέλης

Ζηλεύω του σταυραετού απου πετά στα νέφη
και παίζει με τσι αστραπές και με τ' αστροπελέκια.
Ο χρήστης vhal δεν είναι συνδεδεμένος IP   Απάντηση με παράθεση