Θέμα: Last Down XXL V3
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
Νέα Μηνύματα 24-08-09   #56
vhal
Ανώτατο μέλος του Petame

Το avatar του χρήστη vhal

Ημερομηνία εγγραφής: 31-03-2008
Περιοχή: Μαρούσι
Επίπεδο φήμης: 793 vhal Ανοίγονται ορίζοντες μπροστά του vhal Ανοίγονται ορίζοντες μπροστά του vhal Ανοίγονται ορίζοντες μπροστά του vhal Ανοίγονται ορίζοντες μπροστά του vhal Ανοίγονται ορίζοντες μπροστά του vhal Ανοίγονται ορίζοντες μπροστά του vhal Ανοίγονται ορίζοντες μπροστά του vhal Ανοίγονται ορίζοντες μπροστά του vhal Ανοίγονται ορίζοντες μπροστά του vhal Ανοίγονται ορίζοντες μπροστά του vhal Ανοίγονται ορίζοντες μπροστά του
Προεπιλογή Απάντηση: Last Down XXL V3

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα από fazerdreamer Εμφάνιση μηνυμάτων
Ωραιοτατη δουλεια οπως παντα κυριε Μιχαηλιδη.!Αρμονια και τερψη αισθησεων!

Στο πολυβασανισμενο θεμα last down XXL.....

Μια απλη διευκρινηση θα θελα απο καποιον γνωστη γιατι εγω,δεν ειμαι,το συγκεκριμενο μοτο-ανεμοπτερο σε ποια επισημη κατηγορια αγωνων θα μπορουσε να εμπιπτει,με βαση τα πτητικα-τεχνικα χαρακτηριστικα-αξιωσεις του??

Κινουμαι με προτρεπτικο παραγοντα ετουτη την σελιδα http://www.elao.gr/web/am2.htm

Και προσωπικα δεν βρισκω τον λογο να ''εκθεαζω'' αυτων των δυνατοτητων πτητικη μηχανη.

Εξηγησα παραπανω ας με συγχωρεσουν οι κατοχοι του αερομοντελλου.

Μια επισημη και συναμα υπευθυνη-κατατοπιστικη απαντηση θα μπορουσε να εκτιμηθει.!

Φιλικα.
Στεφανος.

Υ.Γ.(ας μην μπει καποιος να με βαλει στην διαδικασια να του πω σε σχεση με το κοστος τι αγορασε η τι θα μπορουσε να αγορασει)....-παρακληση.!
Μιας και έχω αναλάβει την υπεράσπιση () σαν γνώστης () έχω να παρατηρήσω τα παρακάτω:

Πολυβασανισμένο σίγουρα, αλλά μόνο γιατί μιλάμε γι αυτό ένα χρόνο τώρα και μόνο το ένα από τα τρία έχει πετάξει.

Το συγκεκριμένο μπορεί να πάρει μέρος στις κατηγορίες F5B και F5J (υπήρχαν και μια/δύο συμμετοχές στους πιο πρόσφατους αγώνες)

Η τιμή του είναι 220€ (μόνο το σκάφος) και στις προηγούμενες σελίδες μπορείς να δεις και το δικό μου setup.

Ελπίζω να σε κατατόπισα,
Βαγγέλης

Ζηλεύω του σταυραετού απου πετά στα νέφη
και παίζει με τσι αστραπές και με τ' αστροπελέκια.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη vhal : 24-08-09 στις 15:50. Αιτία: Διόρθωση τυπογραφικού F5B & F5J αντι του F3 ...
Ο χρήστης vhal δεν είναι συνδεδεμένος IP   Απάντηση με παράθεση