Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
Νέα Μηνύματα 28-12-15   #1
socratesb
Ανώτερο μέλος του Petame

Το avatar του χρήστη socratesb

Ημερομηνία εγγραφής: 25-02-2010
Περιοχή: Πεύκη
Επίπεδο φήμης: 1150810 socratesb Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη socratesb Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη socratesb Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη socratesb Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη socratesb Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη socratesb Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη socratesb Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη socratesb Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη socratesb Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη socratesb Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη socratesb Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη
Προεπιλογή ΛΗΣΤΕΙΑ ΣΤΟΝ ΧΩΡΟ ΠΟΥ ΠΕΤΑΜΕ ΣΤΗΝ ΜΕΤΑΦΟΡΦΩΣΗ

Καλησπέρα σε όλους τους φίλους και Χρόνια Πολλά,
Εν ολίγοις είχα Άγιο, πήγα για μια πτήση αστραπή κατά τις 16.00 και σε χρόνο μηδέν μου επιτεθήκαν 5 ρομά που ήρθαν από δυτικά και με περικύκλωσαν, άρχισαν τα σπρωξίματα και τις σφαλιάρες και ευτυχώς μπόρεσα και μπήκα στο αυτοκίνητο και βάζοντας μπροστά για να φύγω όπως όπως έφυγαν και αυτοί.
Μου πήραν το μπουφάν μου, μαύρο Dainese After Race, με ταυτότητα, δίπλωμα και κάτι έγγραφα, το πορτοφόλι μου με χρήματα και κάρτες, τα κινητά μου και την τσάντα της δουλειάς μου που την πέταξαν άδεια λιγο πιο μακριά.
ΠΡΟΣΟΧΗ ΦΙΛΟΙ που πηγαίνουμε στην περιοχή!! Από το Αστυνομικό τμήμα έφυγα έντρομος από την εγκληματικότητα της περιοχής, θα μπορούσα να έχω πάθει τα Χειρότερα!!
Όποιος φίλος θέλει ας μου στείλει σε πμ τα τηλέφωνά του - δεν είχα κρατήσει backup.
Προσέχουμε λοιπόν για να είμαστε καλά...