Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
Νέα Μηνύματα 04-06-14   #15
μανος
Ανώτερο μέλος του Petame

Το avatar του χρήστη μανος

Ημερομηνία εγγραφής: 22-04-2010
Περιοχή: περιστερι
Επίπεδο φήμης: 59890 μανος Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη μανος Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη μανος Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη μανος Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη μανος Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη μανος Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη μανος Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη μανος Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη μανος Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη μανος Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη μανος Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΟΥ ΝΑ ΠΕΤΑΞΩ??

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα από georgevl Εμφάνιση μηνυμάτων
Παιδια καλησπερα, επειδη μενω κ εγω περιστερι θελω αρχικα να ρωτησω τον φιλο μπαμπη σε ποιο αλσος πεταγε τα αεροπλανα του στην περιοχη; Γιατι εχω κ εγω ενα μεσαιου μεγεθους ηλεκτρικο, επισης επειδη το ελληνικο ειναι θεμα χρονου να κλεισει, τα δερβενοχωρια ειναι οντως πιο κοντα απο ολες τις αλλες περιοχες; Ειναι καλος σαν χωρος;
καλημερα!εμενα παλι η ερωτηση σου με μπερδεψε,ξεκινησες μιλωντας για αλσος μετα πηγες σε αλανα και τελειωσες την ερωτηση σου για οργανωμενο μοντελοδρομιο.μηπως να γινεις λιιιγο πιο συγκεκριμενος?τι ακριβως ψαχνεις?
Ο χρήστης μανος δεν είναι συνδεδεμένος IP   Απάντηση με παράθεση