Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
Νέα Μηνύματα 13-12-16   #9
Φώτης Καλεύρας
Ανώτερο μέλος του Petame

Ημερομηνία εγγραφής: 04-02-2012
Περιοχή: Αγρίνιο
Επίπεδο φήμης: 576486 Φώτης Καλεύρας Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Φώτης Καλεύρας Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Φώτης Καλεύρας Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Φώτης Καλεύρας Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Φώτης Καλεύρας Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Φώτης Καλεύρας Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Φώτης Καλεύρας Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Φώτης Καλεύρας Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Φώτης Καλεύρας Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Φώτης Καλεύρας Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Φώτης Καλεύρας Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη
Προεπιλογή Απάντηση: 2η πανελλήνια συνάντηση τζετ αερομοντέλων

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα από Φώτης Καλεύρας Εμφάνιση μηνυμάτων
Κύριοι... έτοιμη και η μπλούζα που θα έχουμε ως ανάμνηση, μαζί βέβαια με όλη την εμπειρία που θα ζήσουμε στο meeting.
Αρκετοί φίλοι από τον χώρο μας έδωσαν ιδέες για την μακέτα και το τελικό αποτέλεσμα για το σχέδιο της μπλούζας γεννήθηκε από τον Μάριο και τον θεόφιλο στα Γιάννενα.
Ο τρόπος απόκτησης της μπλούζας είναι απλός:
Πρώτο βήμα: Kάνετε κατάθεση 15.00 ευρώ στην Εθνική τράπεζα: GR0401103620000036260090505 Μάριος Κοντογιάννης με αιτιολογία (το ονοματεπώνυμό σας και την λέξη ΜΠΛΟΥΖΑΚΙ).
Δεύτερο βήμα: στέλνετε σε εμένα sms ή mesenger ή viber ή πμ στο aeromodelling.gr ή τηλέφωνο 6909680926, αρκεί να το μάθω εγώ... τα παρακάτω. Πόσες μπλούζες θέλετε, τι νούμερο (S-M-L-XL) και τι αεροπλάνο έχετε ή θέλετε να γράφει η μπλούζα στο στήθος. Στη φωτογραφία είναι η δική μου με το f-16. Εσείς θα έχετε το δικό σας.
Για την παραλαβή θα σας τις φέρω εγώ στο Μεσολόγγι. Οσοι θέλετε μπλούζα ακόμα και αν δεν είστε μοντελιστές ή είστε και δεν θα μπορέσετε να έρθετε στο Μεσολόγγι, μπορείτε να παραγείλετε με τον ίδιο τρόπο και να επικοινωνίσετε μαζί μου να σας την στείλω όπου θέλετε.
Η ποιότητα είναι σε πολυεστερική. (γυαλιστερή)
Παραγγελίες θα δεχτώ έως 6/01/2017 γιατι θέλει 25 μέρες να τις ετοιμάσει ο μακετίστας.
Διαστασιολόγιο (Υψος και πλάτος) από μπλουζακια.
XXL: 83cm-62cm
XL: 80cm-60cm
L: 78cm-58cm
M: 75cm-56cm
S: 73cm-54cm