Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
Νέα Μηνύματα 08-01-14   #10
McThemis
Ανώτερο μέλος του Petame

Ημερομηνία εγγραφής: 08-09-2009
Επίπεδο φήμης: 978 McThemis Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη McThemis Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη McThemis Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη McThemis Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη McThemis Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη McThemis Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη McThemis Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη McThemis Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη McThemis Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη McThemis Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη McThemis Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη
Προεπιλογή Απάντηση: ParkZone Focke-Wulf 190A-8 Παρουσίαση

Τώρα που ξαναδιαβάζω αυτά που έχω γράψει στο review, παρατηρώ ότι ίσως να φαίνονται λίγο αποθαρυντικά, για να το αγοράσει κάποιος...Οπότε, να διευκρινήσω κάτι...Το μοντελάκι πετάει ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ!!! Είναι εύκολο και πάρα πολύ υπάκουο. Μου αρέσει και το προτείνω ανεπιφύλακτα σε όποιον του αρέσουν τα FW-190 (Μου αρέσει τόσο πολύ, που ήδη του έχω φτιάξει flaps και ετοιμάζομαι και για custom βάψιμο)...Απλώς, έχω κάνει εκτενή ανάλυση μόνο σε ότι το διαφοροποιεί από τα υπόλοιπα parkzonακια...δηλαδή, την ιδιότροπη τροχοδρόμηση high speed. Η προσγείωση και η αίσθηση κατά την επαφή είναι θετική και πάρα πολύ κοντά στα T-28, P-47, F4U, Extra 300, P-51, Wildcat της Parkzone, όποιος μπορεί να προσγειώσει κάποιο από αυτά, δεν έχει να φοβηθεί τίποτα απολύτως με το FW-190...Είναι "κλασικό" parkzone.

Και για να σας ανόιξω την όρεξη...δείτε μερικούς στο RcGroups πόσο ωραία το έβαψαν...σημειώνω ότι και τα 2 έχουν scale custom split flaps...

Το matt χρώμα το κάνει να δείχνει πολύ πιο
Ο χρήστης McThemis δεν είναι συνδεδεμένος IP   Απάντηση με παράθεση