Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
Νέα Μηνύματα 04-06-14   #14
bladeskiller
Ανώτατο μέλος του Petame

Ημερομηνία εγγραφής: 08-04-2008
Επίπεδο φήμης: 801926 bladeskiller Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη bladeskiller Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη bladeskiller Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη bladeskiller Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη bladeskiller Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη bladeskiller Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη bladeskiller Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη bladeskiller Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη bladeskiller Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη bladeskiller Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη bladeskiller Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΟΥ ΝΑ ΠΕΤΑΞΩ??

Τη συμβουλή ,να επισκευτείς ο ίδιος τα εν λόγω μοντελοδρόμια, θα σου τη δώσω κι εγώ. Επίσης ,δεν θα σου αρνηθεί κάποιος να πετάξεις την πρώτη φορά χωρίς να είσαι μέλος για να δεις αν ο χώρος σου κάνει. Μη φανταστείς ότι ,με το που θα πας σε κάποιο από τα μοντελοδρόμια, θα σε κυνηγάει κανένας με το μπλοκάκι στο χερι για να σε κάνει μέλος.
Σε καμιά περίπτωση πάντως μην αρκεστείς σε γνώμες άλλων για να βγάλεις συμπέρασμα. Αυτό για δύο λόγους. Πρώτον γιατί ακούγονται διάφορες π@π@ρολογίες, πολλές φορές μάλιστα από άτομα που ούτε καν έχουν πατήσει το πόδι τους στα παραπάνω μοντελοδρόμια. Εχοντας πετάξει σε τακτική βάση σε όλα τα παραπάνω μοντελοδρόμια ,είμαι σε θέση να ξέρω τι ισχύει και τι είναι για γέλια. Φυσικά μιλάω για το τι ισχύει τα πρόσφατα χρόνια. Αν κάποιος τώρα έχει κολλήσει σε ιστορίες από τον καιρό της αλώσεως ,λίγο WD-40 στο μυαλό καλό θα του κάνει.
Δεύτερον γιατί το κάθε μοντελοδρόμιο έχει τα υπέρ και τα κατά του κι εδώ αρχίζει ο υποκειμενικός παράγοντας ,διότι ο καθένας έχει διαφορετικές προτεραιότητες όσον αφορά το χώρο που πετάει. Συνεπώς ,μόνο η προσωπική εμπειρία μπορεί να σου δείξει ποιος χώρος σου "πάει" καλύτερα.
Κατά τα άλλα ,από θέμα απόστασης, δεν είναι μεγάλες οι διαφορές από κει που μένεις.
Ο χρήστης bladeskiller δεν είναι συνδεδεμένος IP   Απάντηση με παράθεση