Νέα Μηνύματα 20-10-09   #16
CARAPIS
Συντονιστής.

Το avatar του χρήστη CARAPIS

Ημερομηνία εγγραφής: 31-03-2008
Περιοχή: Μελίσσια - Αθήνα
Επίπεδο φήμης: 790285 CARAPIS Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη CARAPIS Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη CARAPIS Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη CARAPIS Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη CARAPIS Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη CARAPIS Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη CARAPIS Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη CARAPIS Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη CARAPIS Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη CARAPIS Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη CARAPIS Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη
Προεπιλογή Απάντηση: ΒΑΡΕΛΙ...? ΟΟΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ !!!

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα από Παρασχος Εμφάνιση μηνυμάτων
CARAPIS καλησπέρα.

Έτυχε να έχω ακριβώς το ίδιο μοντέλο.
Τι είναι αυτό που θέλεις να επισκευάσεις; Μήπως μπορώ να βοηθήσω;

Παράσχος

Καλησπερα Παρασχο

Ευχαριστω παρα πολυ για την προσφορα βοηθειας.
Τα εχω επικευασει. Ήταν φτερο και Cowl.
Να είσαι καλα και γερος να μας δινεις ιδεες για το αγαπημενο μας χομπυ.

Φιλικα
Χρηστος Αραπης
Νέα Μηνύματα 23-06-14   #17
ntheodor
Νέο μέλος του Petame

Το avatar του χρήστη ntheodor

Ημερομηνία εγγραφής: 27-05-2008
Επίπεδο φήμης: 378582 ntheodor Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη ntheodor Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη ntheodor Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη ntheodor Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη ntheodor Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη ntheodor Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη ntheodor Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη ntheodor Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη ntheodor Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη ntheodor Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη ntheodor Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη
Προεπιλογή Απάντηση: Βαρέλι; Όοοχι βέβαια !!!

Καλησπερα σας εχω τον εν λογω μοντελακι και μου εχει σπασει το μισο φτερο το εδωσα σε εναν φιλο μου να το επισκευασει αλλα μου το εκανε παρα απολυ βαρυ απο την μια πλευρα ψαχνω καποιο σχεδιο τις πτερυγας μονο η καποιον τροπο να το επισκευασω η μιση πτερυγα ειναι ανεπαφη.
Ο χρήστης ntheodor δεν είναι συνδεδεμένος IP   Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν το θέμα αυτή τη στιγμή: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
Δε μπορείτε να απαντήσετε σε θέματα
Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε συνημμένα
Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας

Ο κώδικας BB είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι Εκτός λειτουργίας

Μεταπήδηση σε:

Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 00:28.

Design By: MinerSkinz.com
Υποστηρίζεται από : vBulletin Version: 3.8.3
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
Τεχνική Υποστήριξη: Αντώνης Δαμοράκης - Ελληνική Mετάφραση: Κατερίνα Κεχαγιά - Γιάννης Ζαφείρης
Απαγορεύεται η αντιγραφή, η αναδημοσίευση και η προβολή υλικού με κάθε τρόπο και σε οποιοδήποτε μέσο, πέρα από τα όρια του www.petame.gr χωρίς την έγγραφη άδεια του Διαχειριστή.