Νέα Μηνύματα 19-08-15   #1
CARAPIS
Συντονιστής.

Το avatar του χρήστη CARAPIS

Ημερομηνία εγγραφής: 31-03-2008
Περιοχή: Μελίσσια - Αθήνα
Επίπεδο φήμης: 790290 CARAPIS Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη CARAPIS Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη CARAPIS Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη CARAPIS Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη CARAPIS Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη CARAPIS Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη CARAPIS Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη CARAPIS Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη CARAPIS Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη CARAPIS Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη CARAPIS Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη
Επιτυχία Athens Flying Week 2015

Καλήμερα φιλοι μου...

..., άντε να ετοιμαζόμαστε και για εφέτος...

http://www.athensflyingweek.gr/index.php/el

και το μεχρι τωρα προγραμμα...

http://www.athensflyingweek.gr/index...l/afwprogramgr

Χρησταρας
Νέα Μηνύματα 22-08-15   #2
CARAPIS
Συντονιστής.

Επίπεδο φήμης: 790290 CARAPIS Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη CARAPIS Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη CARAPIS Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη CARAPIS Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη CARAPIS Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη CARAPIS Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη CARAPIS Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη CARAPIS Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη CARAPIS Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη CARAPIS Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη CARAPIS Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη
Επιτυχία Απάντηση: ATHENS FLYING WEEK 2015

..........
Συνημμένες Εικόνες

Νέα Μηνύματα 25-08-15   #3
Dell Gatto Grande
Υποστηρικτής του petame

Το avatar του χρήστη Dell Gatto Grande

Ημερομηνία εγγραφής: 26-05-2008
Επίπεδο φήμης: 254007 Dell Gatto Grande Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Dell Gatto Grande Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Dell Gatto Grande Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Dell Gatto Grande Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Dell Gatto Grande Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Dell Gatto Grande Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Dell Gatto Grande Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Dell Gatto Grande Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Dell Gatto Grande Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Dell Gatto Grande Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Dell Gatto Grande Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη
Προεπιλογή Απάντηση: ATHENS FLYING WEEK 2015

Καλημέρα και από εμενα.
Μετά από πρόσκληση της διοργάνωσης για τεταρτη συνεχή χρονια επιβεβαιώνω και εγώ την συμμετοχη μου , εκτος απροοπτου λόγο κάποιον ασφαλιστικwν δυσκολιών της τελευταίας στιγμής.

Απ ότι φαίνεται θα είμαι ο μοναδικός ιδιώτης Έλληνας που θα λάβει μέρος με ακροβατικό αεροπλάνο ενώ οι άλλοι δυο με full scale ελικόπτερα.

Το μοντέλο που θα πετάξω στην επίδειξη θα είναι το Ultimate 46%
http://www.petame.gr/forumv/showthread.php?t=2575

με κινητήρα DA 170 κυβικών εκατοστών
https://www.toni-clark.com/english/f...da150l_frm.htm

με PowerBox Champion
http://www.powerbox-systems.com/prod...mpion-srs.html

το οποιο θα διαχειρίζεται τα 16 servo hitec 7955
http://hitecrcd.com/products/servos/...-servo/product

Η αντλία καπνού είναι της PowerBox
http://www.powerbox-systems.com/prod...smokepump.html

όπως και το καπνόζουμο
http://www.powerbox-systems.com/prod.../smokeoel.html

Πιστεύω ότι το συγκεκριμένο μοντέλο είναι και το μοναδικό μέγεθος που μπορεί να πετάει σε τέτοιες επιδείξεις μια και η απόσταση από τους θεατές είναι τόσο μεγάλη που οτιδήποτε μικρότερο απλά δεν φαίνεται :(

Αν θα ξεχώριζα κάποια από τα ακροβατικά που θα επιδείξω πέρα του hover , harrier και rolling harrier ,αυτά θα ήταν το rolling circle και το rolling loop στα οποια ο χειριστικός φόρτος είναι στο μέγιστο.

Εύχομαι σε όλους μας να περάσουμε καλά

p.s.CARAPIS θα επικοινωνήσουμε σύντομα !
Ο χρήστης Dell Gatto Grande δεν είναι συνδεδεμένος IP   Απάντηση με παράθεση
Νέα Μηνύματα 25-08-15   #4
CARAPIS
Συντονιστής.

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα από Dell Gatto Grande Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλημέρα και από εμενα.
Μετά από πρόσκληση της διοργάνωσης για τεταρτη συνεχή χρονια επιβεβαιώνω και εγώ την συμμετοχη μου , εκτος απροοπτου λόγο κάποιον ασφαλιστικwν δυσκολιών της τελευταίας στιγμής.

Απ ότι φαίνεται θα είμαι ο μοναδικός ιδιώτης Έλληνας που θα λάβει μέρος με ακροβατικό αεροπλάνο ενώ οι άλλοι δυο με full scale ελικόπτερα.

Το μοντέλο που θα πετάξω στην επίδειξη θα είναι το Ultimate 46%
http://www.petame.gr/forumv/showthread.php?t=2575

με κινητήρα DA 170 κυβικών εκατοστών
https://www.toni-clark.com/english/f...da150l_frm.htm

με PowerBox Champion
http://www.powerbox-systems.com/prod...mpion-srs.html

το οποιο θα διαχειρίζεται τα 16 servo hitec 7955
http://hitecrcd.com/products/servos/...-servo/product

Η αντλία καπνού είναι της PowerBox
http://www.powerbox-systems.com/prod...smokepump.html

όπως και το καπνόζουμο
http://www.powerbox-systems.com/prod.../smokeoel.html

Πιστεύω ότι το συγκεκριμένο μοντέλο είναι και το μοναδικό μέγεθος που μπορεί να πετάει σε τέτοιες επιδείξεις μια και η απόσταση από τους θεατές είναι τόσο μεγάλη που οτιδήποτε μικρότερο απλά δεν φαίνεται :(

Αν θα ξεχώριζα κάποια από τα ακροβατικά που θα επιδείξω πέρα του hover , harrier και rolling harrier ,αυτά θα ήταν το rolling circle και το rolling loop στα οποια ο χειριστικός φόρτος είναι στο μέγιστο.

Εύχομαι σε όλους μας να περάσουμε καλά

p.s.CARAPIS θα επικοινωνήσουμε σύντομα !

Ok George,... αναμενω & ετοιμος...

..., να και μια περσινη για αναποληση...
Συνημμένες Εικόνες

Νέα Μηνύματα 29-08-15   #5
CARAPIS
Συντονιστής.

..........
Συνημμένες Εικόνες

Νέα Μηνύματα 31-08-15   #6
CARAPIS
Συντονιστής.

... και μερικες του Γιωργου με το μοντελο επιδιξης...
Συνημμένες Εικόνες

Νέα Μηνύματα 01-09-15   #7
CARAPIS
Συντονιστής.

Ετοιμοι και για εφετος...

Πηγη¨ΑFW 2015 off page

Ο Γιώργος Παπαγιάννης (www.rcjet.gr) στο Athens Flying Week 2015 δηλώνει έτοιμος να τα δώσει όλα για να μας καταπλήξει με τη δεξιοτεχνία του στο χειρισμό τηλεκατευθυνόμενων μοντέλων αεροσκαφών μεγάλης κλίμακας.

George Papagiannis (www.rcjet.gr) this year at #AthensFlyingWeek 2015 is ready to give all he can to impress us with his skill in handling large-scale radio-controlled model aircraft. — at Tatoi Air Base.
Συνημμένες Εικόνες

Νέα Μηνύματα 07-09-15   #8
Κοσμάς Τσατάλογλου
Προχωρημένο μέλος του Petame

Το avatar του χρήστη Κοσμάς Τσατάλογλου

Ημερομηνία εγγραφής: 01-02-2013
Περιοχή: Βορ. Προάστεια
Επίπεδο φήμης: 421 Κοσμάς Τσατάλογλου Ανοίγονται ορίζοντες μπροστά του Κοσμάς Τσατάλογλου Ανοίγονται ορίζοντες μπροστά του Κοσμάς Τσατάλογλου Ανοίγονται ορίζοντες μπροστά του Κοσμάς Τσατάλογλου Ανοίγονται ορίζοντες μπροστά του Κοσμάς Τσατάλογλου Ανοίγονται ορίζοντες μπροστά του Κοσμάς Τσατάλογλου Ανοίγονται ορίζοντες μπροστά του Κοσμάς Τσατάλογλου Ανοίγονται ορίζοντες μπροστά του Κοσμάς Τσατάλογλου Ανοίγονται ορίζοντες μπροστά του Κοσμάς Τσατάλογλου Ανοίγονται ορίζοντες μπροστά του Κοσμάς Τσατάλογλου Ανοίγονται ορίζοντες μπροστά του Κοσμάς Τσατάλογλου Ανοίγονται ορίζοντες μπροστά του

Καλή επιτυχία Γιώργο και φέτος στο AFW.
Εγώ φέτος λόγο προσωπικών υποχρεώσεων δεν θα μπορέσω να παρευρεθώ για να καλύψω τα αερομοντελιστικά δρώμενα του AFW 2015 για το RC Greece TV.

Ας απολαύσουμε ένα βίντεο από την συμμετοχή σου Γιώργο με το αερομοντέλο αυτό:

Απλά να αναφέρω ότι οι Ελβετοί αερομοντελιστές Team Schaerer είναι ήδη καθοδόν για την χώρα μας για την συμμετοχή τους στην φετινή εκδήλωση.
Για όσους δεν είδαν την αποκλειστική συνέντευξη που έδωσαν στο RC Greece TV μπορούν να την δούν εδώ:
Νέα Μηνύματα 09-09-15   #9
Dell Gatto Grande
Υποστηρικτής του petame

Επίπεδο φήμης: 254007 Dell Gatto Grande Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Dell Gatto Grande Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Dell Gatto Grande Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Dell Gatto Grande Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Dell Gatto Grande Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Dell Gatto Grande Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Dell Gatto Grande Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Dell Gatto Grande Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Dell Gatto Grande Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Dell Gatto Grande Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Dell Gatto Grande Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη

Καλημέρα και πάλι φίλοι μου..

έχοντας ξεπεράσει όλα τα γραφειοκρατικά προβλήματα και αφού κατάφερα και βρήκα λίγο χρόνο για προπόνηση δηλώνω έτοιμος για το show.

Θέλω να ενημερώσω για όσους μου κάνουν την τιμή να έρθουν να δουν την πτήση μου για τις θέσεις στον χώρο που θα πάρω.

Τα τρία μπλε / γαλάζια τετράγωνα που έχω σχεδιάσει ,παρατηρήστε ότι βρίσκονται αριστερά από το VIP μπαίνοντας από την είσοδο.

Το πρώτο μεγάλο τετράγωνο είναι ο χoros που θα πετάξει το μοντέλο.
Από κάτω η θέση που θα βρίσκομαι κατά τον χειρισμό.
Και ακριβώς από κάτω το ιδανικό σημείο για κάποιον να παρακολουθήσει.

Θα βρίσκομαι μπροστά από τον τελευταίο περιορισμό του VIP ώστε να έχετε καθαρή θεα με εμπόδιο μονο τα κάγκελα ασφαλειας.

Και στο τέλος της πτήσης το μοντέλο θα το φέρω εκεί για όσους θέλουν να το δούνε
Συνημμένες Εικόνες

Νέα Μηνύματα 09-09-15   #10
Dell Gatto Grande
Υποστηρικτής του petame

Για όσους ενδιαφέρονται να γνωρίζουν το σχέδιο πτήσης μου,επισυνάπτω ένα απλό γράφημα με την φορά και την σειρά των ακροβατικών που θα πραγματοποιήσω.….άντε να δούμε με ποσα μποφόρ θα πετάξουμε φέτος …νομίζω ότι θα σπάσω το περσινό μου ρεκόρ

Η φορά και η σειρά δεν πρόκειται να αλλάξει άσχετος κατεύθυνσης αέρα. Μπορεί να προσθέσω κάποιο ακροβατικό αλλα δε θα επηρεάσει την φορα που βλέπετε άρα θα μπορείτε να βρείτε και πάλι την ακολουθία.

Θα πετάω πολύ ανοιχτά για να δουν το μοντέλο και αυτοι που θα βρίσκονται πολύ πιο δεξιά και πιο αριστερά .

Στο τέλος μετά το hover έχω ετοιμάσει μια μικρή έκπληξη που παλεύω την τελευταία στιγμή.
Και είναι αφιερωμένη σε όσους αερομοντελιστές έκαναν πατέντες στις κατασκευές τους , ξέφυγαν από τις οδηγίες και έφτιαξαν μηχανισμούς που δούλεψαν ή όχι.

Δεν υπόσχομαι ότι θα δουλέψει αρα φέρτε καμια σακούλα να μαζεύουμε τα ξυλάκια και κάνα κυβικό χώμα ,
να τους κλείσουμε την τρυπα που θα τους ανοίξω

Δυστυχώς η θυσία που απαίτησε η πατέντα αυτή,
είναι το κέτρο βάρους του μοντέλου που μετακινήθηκε
και τώρα βρίσκετε κάπου στην .. Αυστραλία .
¶ξιο απορίας θα είναι αν βγάλω rolling loop μετά από αυτό.

Εύχομαι σε όλους μας να περάσουμε απίστευτα και φέτος.
Και πάλι ευχαριστώ όσους παραβρεθούν για την πτήση μου εκ των προτερων.

.
Συνημμένες Εικόνες

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Dell Gatto Grande : 09-09-15 στις 11:42.
Νέα Μηνύματα 09-09-15   #11
3DJunk
Ανώτερο μέλος του Petame

Το avatar του χρήστη 3DJunk

Ημερομηνία εγγραφής: 13-05-2008
Επίπεδο φήμης: 334397 3DJunk Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη 3DJunk Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη 3DJunk Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη 3DJunk Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη 3DJunk Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη 3DJunk Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη 3DJunk Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη 3DJunk Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη 3DJunk Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη 3DJunk Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη 3DJunk Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη

Παράθεση:
Για όσους ενδιαφέρονται να γνωρίζουν το σχέδιο πτήσης μου,επισυνάπτω ένα απλό γράφημα με την φορά και την σειρά των ακροβατικών που θα πραγματοποιήσω.….άντε να δούμε με ποσα μποφόρ θα πετάξουμε φέτος …νομίζω ότι θα σπάσω το περσινό μου ρεκόρ

Η φορά και η σειρά δεν πρόκειται να αλλάξει άσχετος κατεύθυνσης αέρα. Μπορεί να προσθέσω κάποιο ακροβατικό αλλα δε θα επηρεάσει την φορα που βλέπετε άρα θα μπορείτε να βρείτε και πάλι την ακολουθία.

Θα πετάω πολύ ανοιχτά για να δουν το μοντέλο και αυτοι που θα βρίσκονται πολύ πιο δεξιά και πιο αριστερά .

Στο τέλος μετά το hover έχω ετοιμάσει μια μικρή έκπληξη που παλεύω την τελευταία στιγμή.
Και είναι αφιερωμένη σε όσους αερομοντελιστές έκαναν πατέντες στις κατασκευές τους , ξέφυγαν από τις οδηγίες και έφτιαξαν μηχανισμούς που δούλεψαν ή όχι.

Δεν υπόσχομαι ότι θα δουλέψει αρα φέρτε καμια σακούλα να μαζεύουμε τα ξυλάκια και κάνα κυβικό χώμα ,
να τους κλείσουμε την τρυπα που θα τους ανοίξω

Δυστυχώς η θυσία που απαίτησε η πατέντα αυτή,
είναι το κέτρο βάρους του μοντέλου που μετακινήθηκε
και τώρα βρίσκετε κάπου στην .. Αυστραλία .
¶ξιο απορίας θα είναι αν βγάλω rolling loop μετά από αυτό.

Εύχομαι σε όλους μας να περάσουμε απίστευτα και φέτος.
Και πάλι ευχαριστώ όσους παραβρεθούν για την πτήση μου εκ των προτερων.

.
Γιώργο φίλε καλησπέρα,

Θα είμαι εκεί για να δω τόσο την πτήση όσο και τις άλλες που αναμένω πως και πως. Εύχομαι καλή τύχη και ψυχολογία (μετράει πολύ πίστεψε με) στο λέω γιατί εχω βρεθεί πολλές φορές σε παρόμoια θέση αλλά και σε αγώνες στο εξωτερικό.

Καλώς που έστειλες το "pattern" σου, θα έχεις ένα πολύ αυστηρό κριτή που θα σε παρακολουθεί...:-). Καλώς ή κακώς οι περισσότεροι θεατές δεν θα έχουν σχετική κατάρτιση επί του θέματος. Ωστόσο θα είναι κάποιοι που ειδικά στα RC aerobatics έχουν φάει τα νιάτα τους που λένε...lol :-)επομένως καλό είναι να ξέρουμε τί θα κάνεις.

Φιλικά και σου εύχομαι ότι καλύτερο. Πάνω απ'όλα Have Fun!!
N
Ο χρήστης 3DJunk δεν είναι συνδεδεμένος IP   Απάντηση με παράθεση
Νέα Μηνύματα 09-09-15   #12
Alexandros K.

Το avatar του χρήστη Alexandros K.

Ημερομηνία εγγραφής: 02-01-2015
Επίπεδο φήμης: 219410 Alexandros K. Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Alexandros K. Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Alexandros K. Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Alexandros K. Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Alexandros K. Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Alexandros K. Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Alexandros K. Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Alexandros K. Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Alexandros K. Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Alexandros K. Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Alexandros K. Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη

Το πρώτο βίντεο απ'το PreShow του Φαλήρου είναι είδη πάνω !!!
Airbus a320+SAUDI HAWKS & Airbus a320+ Dash8 Q400 at Athens Flying Week PreShow 2015
Ο χρήστης Alexandros K. δεν είναι συνδεδεμένος IP   Απάντηση με παράθεση
Νέα Μηνύματα 10-09-15   #13
Dell Gatto Grande
Υποστηρικτής του petame

Nick chillax man! Its just an airshow and i always deliver

...Τα γερασμένα βινύλια αφαιρεθήκανε και το Ultimate απέκτησε φρέσκο διάκοσμο

καλή αντάμωση σε όσους ταξιδεύουν από μακριά

.
Συνημμένες Εικόνες

Νέα Μηνύματα 10-09-15   #14
Alexandros K.

Το avatar του χρήστη Alexandros K.

Ημερομηνία εγγραφής: 02-01-2015
Επίπεδο φήμης: 219410 Alexandros K. Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Alexandros K. Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Alexandros K. Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Alexandros K. Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Alexandros K. Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Alexandros K. Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Alexandros K. Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Alexandros K. Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Alexandros K. Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Alexandros K. Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Alexandros K. Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη

Almost accident during Marine ascent on S-70B (1.45) !!
Παραλίγο ατύχημα κατά την ανάβαση πεζοναύτη στο S-70B (1.45) !! Athens Flying Week 2015 S-70B HELLENIC NAVY HELICOPTER COMMAND Display !
Ο χρήστης Alexandros K. δεν είναι συνδεδεμένος IP   Απάντηση με παράθεση
Νέα Μηνύματα 10-09-15   #15
3DJunk
Ανώτερο μέλος του Petame

Το avatar του χρήστη 3DJunk

Ημερομηνία εγγραφής: 13-05-2008
Επίπεδο φήμης: 334397 3DJunk Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη 3DJunk Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη 3DJunk Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη 3DJunk Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη 3DJunk Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη 3DJunk Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη 3DJunk Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη 3DJunk Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη 3DJunk Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη 3DJunk Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη 3DJunk Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη

Παράθεση:
Nick chillax man! Its just an airshow and i always deliver

...Τα γερασμένα βινύλια αφαιρεθήκανε και το Ultimate απέκτησε φρέσκο διάκοσμο

καλή αντάμωση σε όσους ταξιδεύουν από μακριά

.
OK Deliver!! DA 170=> Eat them alive...lol

Θα είμαι στο Org. Commitee και θα έχω τους Ελβετούς μάλλον από κοντά. Αν θέλεις κάποια βοήθεια για οτιδήποτε με το μοντέλο εκεί μου λες. Call or PM.

Τα λέμε σύντομα.
Ν
Ο χρήστης 3DJunk δεν είναι συνδεδεμένος IP   Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Λέξεις-Κλειδιά
afw , athens flying week

Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν το θέμα αυτή τη στιγμή: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
Δε μπορείτε να απαντήσετε σε θέματα
Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε συνημμένα
Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας

Ο κώδικας BB είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι Εκτός λειτουργίας

Μεταπήδηση σε:

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Κατηγορία Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
VIRTUAL Athens Flying Week 2015 Alexandros K. Γενικές εκδηλώσεις 7 30-11-15 22:52
Athens Flying Week Mogolos Γενικές εκδηλώσεις 122 05-01-15 10:24
Athens Flying Week ΖΕΥΣ F16 zxc Video - Φωτογραφίες & Ευτράπελα 0 17-10-14 07:35
Athens flying week 2013 Dimrilldale Events - Αγώνες - Ο Καιρός 0 15-07-13 19:05
Athens Flying Week DUKE Γενικές εκδηλώσεις 96 17-11-12 17:27

Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 13:28.

Design By: MinerSkinz.com
Υποστηρίζεται από : vBulletin Version: 3.8.3
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
Τεχνική Υποστήριξη: Αντώνης Δαμοράκης - Ελληνική Mετάφραση: Γιάννης Ζαφείρης
Απαγορεύεται η αντιγραφή/αναδημοσίευση υλικού με κάθε τρόπο, πέρα από τα όρια του www.petame.gr χωρίς την έγγραφη άδεια του ιδιοκτήτη