Νέα Μηνύματα 29-11-12   #16
dgiatr
Ανώτερο μέλος του Petame

Ημερομηνία εγγραφής: 28-05-2010
Επίπεδο φήμης: 423192 dgiatr Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη dgiatr Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη dgiatr Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη dgiatr Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη dgiatr Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη dgiatr Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη dgiatr Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη dgiatr Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη dgiatr Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη dgiatr Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη dgiatr Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη
Προεπιλογή Απάντηση: ASM B-17 flying fortress elecrtic

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα από palafdim Εμφάνιση μηνυμάτων
Δημήτρη συγχαρητήρια για την κατασκευή και το μοντέλο...κρίμα που χαθήκαμε και δεν απολαμβάνω το υπερθέαμα!!!

Σκόρδα, μπλέ χάντρες, ματάκια και όλα τα συναφή!!!

Καλές πτήσεις φίλε μου!!!
Mίτσο σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια φίλε, να σαι καλά και να έχεις και εσύ καλές πτήσεις....χαιρετίσματα στο ωραίο spitfire σου!!
Ο χρήστης dgiatr δεν είναι συνδεδεμένος IP   Απάντηση με παράθεση
Νέα Μηνύματα 30-11-12   #17
dgiatr
Ανώτερο μέλος του Petame

Επίπεδο φήμης: 423192 dgiatr Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη dgiatr Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη dgiatr Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη dgiatr Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη dgiatr Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη dgiatr Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη dgiatr Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη dgiatr Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη dgiatr Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη dgiatr Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη dgiatr Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα από klime Εμφάνιση μηνυμάτων
Πανέμορφο πραγματικα... το ηλεκρικό λιγο με χαλάει ... τετοιο αεροπλάνο και να μην ακους πραγματικούς κινητήρες ειναι κρίμα...
,φίλε klime είμαι κατεξοχήν "θερμικός" αερομοντελιστής, αλλά επείδη έχω ήδη τραβήξει αρκετό "ζόρι" με 2 θερμικά δικινητήρια που πετάω (esm BF-110 και esm tigercat) και επειδή έχω και άλλα πράγματα να απασχολήσω το μυαλό μου αυτή την εποχή, αποφάσισα να συμβιβαστώ και να το κάνω ηλεκτρικό, κράτα όμως μια μικρή επιφύλαξη όταν θα το ξανακούσεις να πετάει με sound module....
Νέα Μηνύματα 30-11-12   #18
Αντώνης Κριτζάς
Υποστηρικτής του petame

Το avatar του χρήστη Αντώνης Κριτζάς

Ημερομηνία εγγραφής: 08-12-2008
Περιοχή: Λυκόβρυση-Αττική
Επίπεδο φήμης: 3455663 Αντώνης Κριτζάς Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Αντώνης Κριτζάς Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Αντώνης Κριτζάς Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Αντώνης Κριτζάς Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Αντώνης Κριτζάς Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Αντώνης Κριτζάς Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Αντώνης Κριτζάς Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Αντώνης Κριτζάς Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Αντώνης Κριτζάς Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Αντώνης Κριτζάς Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Αντώνης Κριτζάς Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη

Δημήτρη ?
Νέα Μηνύματα 30-11-12   #19
klime
Νέο μέλος του Petame

Το avatar του χρήστη klime

Ημερομηνία εγγραφής: 12-04-2012
Περιοχή: Καβάλα
Επίπεδο φήμης: 351 klime έχει μια καλή αύρα klime έχει μια καλή αύρα

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα από dgiatr Εμφάνιση μηνυμάτων
,φίλε klime είμαι κατεξοχήν "θερμικός" αερομοντελιστής, αλλά επείδη έχω ήδη τραβήξει αρκετό "ζόρι" με 2 θερμικά δικινητήρια που πετάω (esm BF-110 και esm tigercat) και επειδή έχω και άλλα πράγματα να απασχολήσω το μυαλό μου αυτή την εποχή, αποφάσισα να συμβιβαστώ και να το κάνω ηλεκτρικό, κράτα όμως μια μικρή επιφύλαξη όταν θα το ξανακούσεις να πετάει με sound module....
Φίλε μου δεν αμφιβάλω καθόλου για το αποτέλεσμα...το έχω δει και είναι υπέροχο... Απλά πολύ ακριβό...
Ο χρήστης klime δεν είναι συνδεδεμένος IP   Απάντηση με παράθεση
Νέα Μηνύματα 30-11-12   #20
Αντώνης Κριτζάς
Υποστηρικτής του petame

Επίπεδο φήμης: 3455663 Αντώνης Κριτζάς Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Αντώνης Κριτζάς Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Αντώνης Κριτζάς Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Αντώνης Κριτζάς Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Αντώνης Κριτζάς Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Αντώνης Κριτζάς Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Αντώνης Κριτζάς Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Αντώνης Κριτζάς Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Αντώνης Κριτζάς Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Αντώνης Κριτζάς Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Αντώνης Κριτζάς Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα από klime Εμφάνιση μηνυμάτων
Φίλε μου δεν αμφιβάλω καθόλου για το αποτέλεσμα...το έχω δει και είναι υπέροχο... Απλά πολύ ακριβό...
Μη λες πολλά γιατί μας τα βγάζει ένα ένα !!!
Βρήκε λέει μονό που βγάζει ήχο για τέσσερα

Για πές τα όλα Δημητράκη
Διατί ποιείς την νήσσαν???????????
Νέα Μηνύματα 30-11-12   #21
dgiatr
Ανώτερο μέλος του Petame

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα από Αντώνης Κριτζάς Εμφάνιση μηνυμάτων
Μη λες πολλά γιατί μας τα βγάζει ένα ένα !!!
Βρήκε λέει μονό που βγάζει ήχο για τέσσερα

Για πές τα όλα Δημητράκη
Διατί ποιείς την νήσσαν???????????
....γιατί φοβάμαι μη μου κλέψουν την πατέντα όσοι έχουν 4κινητήρια.
Νέα Μηνύματα 30-11-12   #22
klime
Νέο μέλος του Petame

Το avatar του χρήστη klime

Ημερομηνία εγγραφής: 12-04-2012
Περιοχή: Καβάλα
Επίπεδο φήμης: 351 klime έχει μια καλή αύρα klime έχει μια καλή αύρα

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα από dgiatr Εμφάνιση μηνυμάτων
....γιατί φοβάμαι μη μου κλέψουν την πατέντα όσοι έχουν 4κινητήρια.
Δώσε πατέντα στο λαό...

Δώσε και σώσε...
Ο χρήστης klime δεν είναι συνδεδεμένος IP   Απάντηση με παράθεση
Νέα Μηνύματα 30-11-12   #23
Αντώνης Κριτζάς
Υποστηρικτής του petame

Εχει και το ηλεκτρικό τα καλά του
Σκέψου πόσο ζορίστικες με το ένα το μοτέρ Φαντάσου να προσπαθείς Χ2 η στην περίπτωση του Β17 Χ4 .............τρέλλαααααααα!!!
Αντε να τα φέρεις να δουλευουν με τις ίδιες στροφές
Νέα Μηνύματα 30-11-12   #24
w1ndsurfer
Ανώτερο μέλος του Petame

Το avatar του χρήστη w1ndsurfer

Ημερομηνία εγγραφής: 09-02-2011
Περιοχή: ΕΛΛΗΝΙΚΟ
Επίπεδο φήμης: 77478 w1ndsurfer Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη w1ndsurfer Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη w1ndsurfer Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη w1ndsurfer Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη w1ndsurfer Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη w1ndsurfer Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη w1ndsurfer Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη w1ndsurfer Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη w1ndsurfer Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη w1ndsurfer Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη w1ndsurfer Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα από w1ndsurfer Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγώ που το είδα από κοντά επιβεβαιώνω ότι είναι όντως απολαυστικό θέαμα, η πτήση πολύ scale και το μέγεθος "αντρικό"!

Μήτσο αν το ξαναφέρεις το ΣΚ θύμισε μου να φέρω ένα laptop να παίζει "μουσική":

,

http://www.youtube.com/watch?v=Uz5fgYf_Ato
Η πρόταση μου ισχύει
Νέα Μηνύματα 01-12-12   #25
Diamond-Models
Ανώτερο μέλος του Petame

Το avatar του χρήστη Diamond-Models

Ημερομηνία εγγραφής: 26-10-2010
Επίπεδο φήμης: 351843 Diamond-Models Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Diamond-Models Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Diamond-Models Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Diamond-Models Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Diamond-Models Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Diamond-Models Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Diamond-Models Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Diamond-Models Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Diamond-Models Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Diamond-Models Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Diamond-Models Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη

Ελπίζω μεχρι το τελος του χρονου να πεταξει και το δευτερο 3μετρο αδερφακι του φιλε Μητσο για να εχεις παρεα στην μοναξια σου...
Ο χρήστης Diamond-Models δεν είναι συνδεδεμένος IP   Απάντηση με παράθεση
Νέα Μηνύματα 02-12-12   #26
dgiatr
Ανώτερο μέλος του Petame

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα από Diamond-Models Εμφάνιση μηνυμάτων
Ελπίζω μεχρι το τελος του χρονου να πεταξει και το δευτερο 3μετρο αδερφακι του φιλε Μητσο για να εχεις παρεα στην μοναξια σου...
Γιάννη το μόνο πράγμα που δεν αισθάνομαι στο Ελληνικό είναι.....μοναξιά!!
Απάντηση στο θέμα

Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν το θέμα αυτή τη στιγμή: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης Αξιολογήστε αυτό το θέμα
Αξιολογήστε αυτό το θέμα:

Δικαιώματα - Επιλογές
Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
Δε μπορείτε να απαντήσετε σε θέματα
Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε συνημμένα
Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας

Ο κώδικας BB είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι Εκτός λειτουργίας

Μεταπήδηση σε:

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Κατηγορία Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
Flying over Greece ! ! ! ! ! HeliWizard Video - Φωτογραφίες & Ευτράπελα 1 26-05-12 20:33
Flying Yacht Αντώνης Κριτζάς Τεχνολογία & Εξελίξεις 2 26-11-11 00:38
flying cars Lemon Video - Φωτογραφίες & Ευτράπελα 0 23-06-11 20:23
flying under pan-pan Video - Φωτογραφίες & Ευτράπελα 2 05-08-10 18:49
REALLy low flying airplane platoc8 Video - Φωτογραφίες & Ευτράπελα 15 15-05-08 21:13

Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 00:04.

Design By: MinerSkinz.com
Υποστηρίζεται από : vBulletin Version: 3.8.3
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
Τεχνική Υποστήριξη: Αντώνης Δαμοράκης - Ελληνική Mετάφραση: Γιάννης Ζαφείρης
Απαγορεύεται η αντιγραφή/αναδημοσίευση υλικού με κάθε τρόπο, πέρα από τα όρια του www.petame.gr χωρίς την έγγραφη άδεια του ιδιοκτήτη