Επιστροφή   www.petame.gr > ΕΙΚΟΝΙΚΕΣ ΠΤΗΣΕΙΣ - FLIGHT SIMULATOR > Flight Simulator - Εικονικές Πτήσεις & Αεροπορικές Εταιρείες

Flight Simulator - Εικονικές Πτήσεις & Αεροπορικές Εταιρείες Γνωριμία με το χώρο της πτητικής Εξομοίωσης - Ραδιοτηλεφωνία - Μετεωρολογία - Ενόργανη διαδικασία κ.α.

Απάντηση στο θέμα
Εργαλεία Θεμάτων Αξιολογήστε το θέμα Τρόποι εμφάνισης
Νέα Μηνύματα 01-03-14   #1
ant1971
Ανώτερο μέλος του Petame

Το avatar του χρήστη ant1971

Ημερομηνία εγγραφής: 04-04-2013
Επίπεδο φήμης: 892458 ant1971 Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη ant1971 Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη ant1971 Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη ant1971 Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη ant1971 Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη ant1971 Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη ant1971 Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη ant1971 Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη ant1971 Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη ant1971 Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη ant1971 Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη
Προεπιλογή Phoenix rc v 5.0i

προβλημα με την καινουργια εκδοση τους!!!

Γινεται κανονικα η αναβαθμιση από τη τεσσερα στην πεντε version αλλα δεν σου δινει ουτε ένα μοντελο για χρηση(σε αρκετους βεβαια τυχερους για καποιο λογο ειναι ολα οκ)

Ενώ όλα τα μοντελα είναι κανονικα στον C / programm files / φάκελος phoenix / φάκελος aircraft τα βλέπεις μέσα ως αρχεία και σου κανουν τζα αλλα μεχρι εκει

Αφου εφαγα μεγαλη φρικη

το γυρισα ξανα στην τεταρτη εκδοση με σπασμενα τα νευρα μου ολο το πρωινό

Γιατι ουτε με επαναφορα συστηματος δεν την γλυτωσα

Ξανα εγκατασταση της 3 που ειχα αρχικα σε dvd και τσουκου τσουκου προσπαθω να την φερω στην τεταρτη φουλ βερσιον που το ειχα με όλα τα μοντελα και τα σκηνικα πτησης ενημερωμενα

φρικηηηηηηηηηη

Επισης στο rcgroups πολλοι εχουν το ιδιο προβλημα

Το αναφερω μην μου πειτε μετα τιποτα

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ant1971 : 01-03-14 στις 23:54.
Ο χρήστης ant1971 δεν είναι συνδεδεμένος IP   Απάντηση με παράθεση
Νέα Μηνύματα 02-03-14   #2
socratesb
Ανώτερο μέλος του Petame

Το avatar του χρήστη socratesb

Ημερομηνία εγγραφής: 25-02-2010
Περιοχή: Πεύκη
Επίπεδο φήμης: 3500646 socratesb Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη socratesb Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη socratesb Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη socratesb Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη socratesb Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη socratesb Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη socratesb Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη socratesb Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη socratesb Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη socratesb Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη socratesb Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη
Προεπιλογή Απάντηση: Phoenix rc v 5.0i

Δεν ισχύει για όλους. Η αναβάθμιση έγινε κανονικά και όλα είναι στη θέση τους. Ίσως υπάρχει κάποιο θέμα με το λειτουργικό που μπορεί να έχει κάποιος στo pc του.
Νέα Μηνύματα 02-03-14   #3
giorgosmessa
Νέο μέλος του Petame

Το avatar του χρήστη giorgosmessa

Ημερομηνία εγγραφής: 20-02-2013
Περιοχή: θεσσαλονικη
Επίπεδο φήμης: 348 giorgosmessa Έχει απενεργοποιήσει την αξιολόγηση χρήστη

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα από socratesb Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν ισχύει για όλους. Η αναβάθμιση έγινε κανονικά και όλα είναι στη θέση τους. Ίσως υπάρχει κάποιο θέμα με το λειτουργικό που μπορεί να έχει κάποιος στo pc του.
εγω εχω windows 7 ultimate 32bita κ εχω το ιδιο προβλημα
Νέα Μηνύματα 02-03-14   #4
atndam
Διαχειριστής Server

Το avatar του χρήστη atndam

Ημερομηνία εγγραφής: 29-03-2008
Περιοχή: Ν.Κοσμος - Αθηνα
Επίπεδο φήμης: 509209 atndam Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη atndam Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη atndam Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη atndam Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη atndam Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη atndam Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη atndam Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη atndam Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη atndam Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη atndam Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη atndam Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη

Προσωπικα πριν απο καθε βασικη αναβαθμιση κανω ενα αντιγραφο τον φακελο που περιεχει το phoenix σε εναν αλλο.

Επισης υπαρχει και ο φακελος που εχει τις ρυθμισεις του phoenix αλλα αυτη την στιγμη δεν μπορω να πω που ακριβως βρισκεται μιας και το τροφοδοτικο του υπολογιστη μου, που εχω το phoenix, μας αφησε χρονους (πιστευω να ειναι μονο αυτο).
Νέα Μηνύματα 03-03-14   #5
gvertical
Ανώτερο μέλος του Petame

Το avatar του χρήστη gvertical

Ημερομηνία εγγραφής: 14-11-2009
Επίπεδο φήμης: 600 gvertical Είναι θαυμάσιος στο behold gvertical Είναι θαυμάσιος στο behold gvertical Είναι θαυμάσιος στο behold gvertical Είναι θαυμάσιος στο behold gvertical Είναι θαυμάσιος στο behold gvertical Είναι θαυμάσιος στο behold gvertical Είναι θαυμάσιος στο behold

εγω παλι δεν μπορουσα να κανω την αναβαθμηση μεχρη που διαβασα οτι πρεπει να την κανεις σαν administrator! μετα ανοιξε ενα παραθυρο για το αν θελω να διατηρηθουν οι ρυθμησεις μου, πατησα ναι και ολα τελεια.
Ο χρήστης gvertical δεν είναι συνδεδεμένος IP   Απάντηση με παράθεση
Νέα Μηνύματα 26-12-14   #6
papakias82
Νέο μέλος του Petame

Ημερομηνία εγγραφής: 27-11-2012
Επίπεδο φήμης: 356 papakias82 Είναι στο σωστό δρόμο

Παιδια καλημερα σας. Ειμαι καινουριος στο site. θελω να μαθω αν ξερει καποιος πως μπορει να δουλεψει το χειριστηριο μου στο phoenix 5. Στο 4 μου δουλευει κανονικα ενω στην εκδοση 5 δεν μου το βρισκει.
Ο χρήστης papakias82 δεν είναι συνδεδεμένος IP   Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν το θέμα αυτή τη στιγμή: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης Αξιολογήστε αυτό το θέμα
Αξιολογήστε αυτό το θέμα:

Δικαιώματα - Επιλογές
Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
Δε μπορείτε να απαντήσετε σε θέματα
Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε συνημμένα
Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας

Ο κώδικας BB είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι Εκτός λειτουργίας

Μεταπήδηση σε:

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Κατηγορία Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
Phoenix rc ερωτηση Skropi Τηλεκατεύθυνση - Πομπός - Δέκτης - Servo - accessories & Flight Simulators 3 18-03-11 07:10
Phoenix RC - RPM geostil Τηλεκατεύθυνση - Πομπός - Δέκτης - Servo - accessories & Flight Simulators 6 27-05-10 13:28
phoenix rc DX6i xaideoe Τηλεκατεύθυνση - Πομπός - Δέκτης - Servo - accessories & Flight Simulators 6 24-05-10 23:24

Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 19:57.

Design By: MinerSkinz.com
Υποστηρίζεται από : vBulletin Version: 3.8.3
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
Τεχνική Υποστήριξη: Αντώνης Δαμοράκης - Ελληνική Mετάφραση: Γιάννης Ζαφείρης
Απαγορεύεται η αντιγραφή/αναδημοσίευση υλικού με κάθε τρόπο, πέρα από τα όρια του www.petame.gr χωρίς την έγγραφη άδεια του ιδιοκτήτη