Επιστροφή   www.petame.gr > ΑΕΡΟΜΟΝΤΕΛΙΣΜΟΣ - Αεροπλάνα/Ελικόπτερα/Ανεμόπτερα/Free Flights > Αεροπλάνα/RC Airplanes > Ηλεκτρικά Αεροπλάνα

Ηλεκτρικά Αεροπλάνα Εκπαιδευτικά - Foamies - Πτέρυγες - 3D - Sport - Ακροβατικά

Απάντηση στο θέμα
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Νέα Μηνύματα 13-02-12   #1
Αντώνης Κριτζάς
Διαχειριστής

Το avatar του χρήστη Αντώνης Κριτζάς

Ημερομηνία εγγραφής: 08-12-2008
Περιοχή: Λυκόβρυση-Αττική
Επίπεδο φήμης: 2435279 Αντώνης Κριτζάς Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Αντώνης Κριτζάς Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Αντώνης Κριτζάς Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Αντώνης Κριτζάς Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Αντώνης Κριτζάς Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Αντώνης Κριτζάς Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Αντώνης Κριτζάς Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Αντώνης Κριτζάς Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Αντώνης Κριτζάς Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Αντώνης Κριτζάς Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Αντώνης Κριτζάς Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη
Προεπιλογή p47 parkzone .....του Θέμη

Ένα γνώριμο θέμα της parkzone είναι το P-47D Thunderbolt
Όποιος έχει πετάξει με αυτό μόνο καλά λόγια θα πει
Στον αέρα το μοντέλο δείχνει μεγαλύτερο από τις πραγματικές διαστάσεις του (φτερό 1070mm)
Συνημμένες Εικόνες

Νέα Μηνύματα 13-02-12   #2
Αντώνης Κριτζάς
Διαχειριστής

Επίπεδο φήμης: 2435279 Αντώνης Κριτζάς Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Αντώνης Κριτζάς Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Αντώνης Κριτζάς Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Αντώνης Κριτζάς Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Αντώνης Κριτζάς Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Αντώνης Κριτζάς Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Αντώνης Κριτζάς Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Αντώνης Κριτζάς Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Αντώνης Κριτζάς Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Αντώνης Κριτζάς Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Αντώνης Κριτζάς Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη
Προεπιλογή Απάντηση: p47 parkzone .....του Θέμη

.......αυτό που με έκανε να κάνω θέμα αυτό το ήδη γνωστό μοντέλο είναι αυτό που είδα την Κυριακή στα χέρια του Θέμη
Δείτε τι μπορεί να κάνει κάποιος ακόμη και σε ένα σχεδόν έτοιμο μοντέλο αν διαθέτει όρεξη και μεράκι
Συνημμένες Εικόνες

Νέα Μηνύματα 13-02-12   #3
Αντώνης Κριτζάς
Διαχειριστής

.......... θα προσέξατε οτι εκτός των πολύ καλών χρωματικών παρεμβάσεων το μοντέλο απέκτησε κεραία, εξωτερικό καθρέπτη, pitot και πολύ καλοφτιαγμένα σκοπευτικά που δεν πολυδιακρίνονται
Για ρίξτε μία ματιά και απο κάτω
Συνημμένες Εικόνες

Νέα Μηνύματα 13-02-12   #4
Air Walker
Ανώτερο μέλος του Petame

Το avatar του χρήστη Air Walker

Ημερομηνία εγγραφής: 28-05-2010
Επίπεδο φήμης: 589291 Air Walker Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Air Walker Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Air Walker Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Air Walker Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Air Walker Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Air Walker Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Air Walker Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Air Walker Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Air Walker Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Air Walker Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Air Walker Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη

Πολύ καλή δουλειά και με αρκετές λεπτομέρειες. Ένα μπράβο στο φίλο Θέμη για την επιμονή και υπομονή του.
Νέα Μηνύματα 13-02-12   #5
Air Walker
Ανώτερο μέλος του Petame

Το avatar του χρήστη Air Walker

Ημερομηνία εγγραφής: 28-05-2010
Επίπεδο φήμης: 589291 Air Walker Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Air Walker Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Air Walker Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Air Walker Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Air Walker Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Air Walker Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Air Walker Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Air Walker Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Air Walker Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Air Walker Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Air Walker Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη

Δεν πρέπει να ξεχάσουμε να πούμε άλλο ένα μπράβο, για την πολύ ωραία εμφάνιση του LA, του φίλου Γιάννη (Μογγόλος), που έκανε την παρθενική του εμφάνιση στην κοπή της πίτας της Π.Ε.Τ.Μ.Ε.
Συνημμένες Εικόνες

Νέα Μηνύματα 13-02-12   #6
Skywalker
Ανώτατο μέλος του Petame

Το avatar του χρήστη Skywalker

Ημερομηνία εγγραφής: 14-09-2010
Περιοχή: Πειραιάς
Επίπεδο φήμης: 926 Skywalker Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Skywalker Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Skywalker Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Skywalker Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Skywalker Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Skywalker Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Skywalker Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Skywalker Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Skywalker Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Skywalker Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Skywalker Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη

Πολύ καλή δουλεία, είναι πανέμορφο!! Συγχαρητήρια Θέμη!

Ο χρήστης Skywalker δεν είναι συνδεδεμένος IP   Απάντηση με παράθεση
Νέα Μηνύματα 12-03-12   #7
gianntsllos
Προχωρημένο μέλος του Petame

Ημερομηνία εγγραφής: 12-03-2012
Επίπεδο φήμης: 300 gianntsllos Είναι στο σωστό δρόμο

Καλησπέρα, Πολύ καλό αεροπλάνο. Το έχω εδώ και 2 μήνες.

Ο χρήστης gianntsllos δεν είναι συνδεδεμένος IP   Απάντηση με παράθεση
Νέα Μηνύματα 13-03-12   #8
dimis
Ανώτερο μέλος του Petame

Το avatar του χρήστη dimis

Ημερομηνία εγγραφής: 28-05-2011
Περιοχή: ΡΟΔΟΣ
Επίπεδο φήμης: 344 dimis Είναι στο σωστό δρόμο

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα από gianntsllos Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλησπέρα, Πολύ καλό αεροπλάνο. Το έχω εδώ και 2 μήνες.

http://www.youtube.com/watch?v=ApwFHICtdVk
Φιλε καλησπερα απο ροδο εισαι αν ειδα καλα το βιντεο.Καλα στο κορακονερο πως μπορεις και πετας μεσα στα δεντρα και στα καλωδια και στον δρομο κοντα δεν φοβασαι?αν θες εμεις στην ΕΜΡ πεταμε στο ΑΑ μαριτσων καθε ΣΚ αν σε ενδιαφερει να ερθεις μαζι να μιλησουμε για να ερθεις μαζι μου.

Φιλικα Δημητρης
Νέα Μηνύματα 13-03-12   #9
Chris Calmato 40 Trainer
Ανώτερο μέλος του Petame

Το avatar του χρήστη Chris Calmato 40 Trainer

Ημερομηνία εγγραφής: 28-04-2011
Περιοχή: Ροδος
Επίπεδο φήμης: 27413 Chris Calmato 40 Trainer Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Chris Calmato 40 Trainer Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Chris Calmato 40 Trainer Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Chris Calmato 40 Trainer Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Chris Calmato 40 Trainer Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Chris Calmato 40 Trainer Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Chris Calmato 40 Trainer Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Chris Calmato 40 Trainer Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Chris Calmato 40 Trainer Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Chris Calmato 40 Trainer Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Chris Calmato 40 Trainer Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα από dimis Εμφάνιση μηνυμάτων
Φιλε καλησπερα απο ροδο εισαι αν ειδα καλα το βιντεο.Καλα στο κορακονερο πως μπορεις και πετας μεσα στα δεντρα και στα καλωδια και στον δρομο κοντα δεν φοβασαι?αν θες εμεις στην ΕΜΡ πεταμε στο ΑΑ μαριτσων καθε ΣΚ αν σε ενδιαφερει να ερθεις μαζι να μιλησουμε για να ερθεις μαζι μου.

Φιλικα Δημητρης

Μπραβο ρε φιλε πολυ καλο!Ουτε καν μας εχει περασει η ιδεα να παμε να πεταξουμε εκει!Παρακινδυνευμενο βεβαια αλλα μμπραβο σου.
Και το αεροπλανο πανεμορφο!!!!
EXTRA 330s GP 45cc/YAK 54-50 3D/Kyosho Calmato 40 Trainer(Πλεον Ανακατασκευασμενο) /Flash Micro 3D KSDINAMIK/ACRO 50 F3D/Scratch 3DPMini/HK Bixler 1.4 EPO/ Off Road Buggy 26cc gasoline power/Futaba T9CHP !!!!!!

Ενωση . Μοντελιστων . Ροδου
Ο χρήστης Chris Calmato 40 Trainer δεν είναι συνδεδεμένος IP   Απάντηση με παράθεση
Νέα Μηνύματα 13-03-12   #10
Ehetlaios
Νέο μέλος του Petame

Ημερομηνία εγγραφής: 10-03-2012
Επίπεδο φήμης: 295 Ehetlaios Είναι στο σωστό δρόμο

Αυτο το α/φ ειναι το αγαπημενο μου. Το εχω εδω και 3 μηνες περιπου και του εχω πιει το αιμα. Ολο μπαλωματα ειναι αφου τα χορταρια δεν ειναι και τοσο φιλικα στο ELAPOR. Παρατηρησα οτι δεν εχει FLAP. Εγω του τα εχω βαλει και πιστεψε με ειδικα στην προσγειωση αλλαζει ολο το αεροπλανο. Ειδικα αμα εχει λιγο αερα πχ 3 μποφορ με μια μπαταρια 1300mah τα φλαπ σε θεση απογειωσης (10mm) πλαναρει σχεδον σαν glider.

ΖΗΤΩ Η PARKZONE!!!!!!!
Ο χρήστης Ehetlaios δεν είναι συνδεδεμένος IP   Απάντηση με παράθεση
Νέα Μηνύματα 15-03-12   #11
Corsair
Ανώτατο μέλος του Petame

Το avatar του χρήστη Corsair

Ημερομηνία εγγραφής: 22-12-2009
Περιοχή: ΒΡΑΧΟΝΗΣΙΔΕΣ ΑΝΑΤ.ΑΙΓΑΙΟΥ ΠΕΛΑΓΟΥΣ και ΟΙΚΟΠΕΔΟ12.
Επίπεδο φήμης: 710 Corsair Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Corsair Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Corsair Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Corsair Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Corsair Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Corsair Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Corsair Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Corsair Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Corsair Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Corsair Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Corsair Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη
Επιτυχία Απάντηση: p47 parkzone .....του Θέμη

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα από Ehetlaios Εμφάνιση μηνυμάτων
Αυτο το α/φ ειναι το αγαπημενο μου. Το εχω εδω και 3 μηνες περιπου και του εχω πιει το αιμα. Ολο μπαλωματα ειναι αφου τα χορταρια δεν ειναι και τοσο φιλικα στο ELAPOR. Παρατηρησα οτι δεν εχει FLAP. Εγω του τα εχω βαλει και πιστεψε με ειδικα στην προσγειωση αλλαζει ολο το αεροπλανο. Ειδικα αμα εχει λιγο αερα πχ 3 μποφορ με μια μπαταρια 1300mah τα φλαπ σε θεση απογειωσης (10mm) πλαναρει σχεδον σαν glider.

ΖΗΤΩ Η PARKZONE!!!!!!!
Συμφωνώ μαζί σου.

Και εγώ έχω το CORSAIR F4U.

Aκόμα το έχω στην κούτα, γιατί είδα ότι του έχουν φτιάξει ακόμα και αναδιπλούμενες πτέρυγες.

Και δεν ξέρω πώς να τις κάνω.
Νέα Μηνύματα 16-03-12   #12
gianntsllos
Προχωρημένο μέλος του Petame

Ημερομηνία εγγραφής: 12-03-2012
Επίπεδο φήμης: 300 gianntsllos Είναι στο σωστό δρόμο

Καλησπέρα, Ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια. Ναι από Ρόδο είμαι και πάω στο καρκόνερο γιατί μένω κοντά,πηγαίνω πρωί που δεν έχει κόσμο. Το ξέρω είναι Παρακινδυνευμενο αλλά..... Στο ΑΑ μαριτσων πήγαινα πριν πολλά χρόνια αλλά το σταμάτησα γιατι ήταν μόνο για σαββατοκύριακα. Σκέφτομαι ξανά γίνω μέλος. Έχω πολλά Parkzone πρόσφατα πριν και το Parkzone icon A5.Και αυτο πέταξε στο καρακόνερο.Πριν έναν μήνα πήρα και το FMS 1400mm T-28 TROJAN...απλά τέλειο!!! Απλά λατρέυω όλα τα r/c που βγάζει η parkzone και η e-flite. Και τα micro τους είναι φοβερά.Εχω το e-flite umx sbach.Εχω πάθει πλάκα με το μικρό..... Χάρηκα....να τα ξανά πούμε!! Γιάννης από Ρόδο
Ο χρήστης gianntsllos δεν είναι συνδεδεμένος IP   Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Λέξεις-Κλειδιά
p 47 , parkzone

Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν το θέμα αυτή τη στιγμή: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
Δε μπορείτε να απαντήσετε σε θέματα
Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε συνημμένα
Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας

Ο κώδικας BB είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι Εκτός λειτουργίας

Μεταπήδηση σε:

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Κατηγορία Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
Parkzone Spitfire Mk IX Αντώνης Κριτζάς Ηλεκτρικά Αεροπλάνα 1 06-03-13 10:48
T-28 Trojan απο την parkzone Αντώνης Κριτζάς Ηλεκτρικά Αεροπλάνα 200 31-10-12 10:04
F4U CORSAIR PARKZONE Corsair Ηλεκτρικά Αεροπλάνα 14 17-01-12 22:46
Parkzone Habu ssmr Ηλεκτρικά Αεροπλάνα 31 19-10-11 18:01
phoenix V 3 BF 109 parkzone ο Λακης ο Λωτος Τηλεκατεύθυνση - Πομπός - Δέκτης - Servo - accessories & Flight Simulators 7 03-01-11 10:35

Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 03:21.

Design By: MinerSkinz.com
Υποστηρίζεται από : vBulletin Version: 3.8.3
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
Τεχνική Υποστήριξη: Αντώνης Δαμοράκης - Ελληνική Mετάφραση: Κατερίνα Κεχαγιά - Γιάννης Ζαφείρης
Απαγορεύεται η αντιγραφή, η αναδημοσίευση και η προβολή υλικού με κάθε τρόπο και σε οποιοδήποτε μέσο, πέρα από τα όρια του www.petame.gr χωρίς την έγγραφη άδεια του Διαχειριστή.