Νέα Μηνύματα 24-11-12   #61
vasilisp
Ανώτερο μέλος του Petame

Το avatar του χρήστη vasilisp

Ημερομηνία εγγραφής: 11-10-2011
Περιοχή: Γέρακας
Επίπεδο φήμης: 126989 vasilisp Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη vasilisp Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη vasilisp Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη vasilisp Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη vasilisp Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη vasilisp Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη vasilisp Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη vasilisp Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη vasilisp Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη vasilisp Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη vasilisp Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη
Προεπιλογή Απάντηση: Το μοντελοδρόμιο ΕΡΜΗΣ του συλλόγου ΠΕΤΜΕ

Σήμερα επισκέφθηκα και εγώ το μοντελοδρόμιο. Έχει γίνει πολύ καλή δουλειά και απ' ότι κατάλαβα τα καλύτερα έρχονται.....
Συγχαρητήρια στα παιδιά για τη δουλειά που κάνουν και ευχαριστώ για τη φιλοξενία. Σύντομα ελπίζω να χρησιμοποιώ και εγώ τις ευκολίες του μοντελοδρόμιου ως νόμιμο μέλος.
Μερικές φωτό από την επίσκεψη

Πτήση υπό την αυστηρή επίβλεψη των παρευρισκομένων.
Όνομα: PB240072 (Small).JPG Εμφανίσεις: 277 Μέγεθος: 89,6 KB

Ο πύραυλος του Αντρέα

Όνομα: PB240073 (Small).jpg Εμφανίσεις: 297 Μέγεθος: 97,2 KB

Τελευταίες ρυθμίσεις πριν την εκτόξευση

Όνομα: PB240075 (Small).jpg Εμφανίσεις: 276 Μέγεθος: 65,6 KB

Preflight Cheklist

Όνομα: PB240078 (Small).jpg Εμφανίσεις: 267 Μέγεθος: 65,1 KB
Νέα Μηνύματα 25-11-12   #62
Αντώνης Κριτζάς
Διαχειριστής

Το avatar του χρήστη Αντώνης Κριτζάς

Ημερομηνία εγγραφής: 08-12-2008
Περιοχή: Λυκόβρυση-Αττική
Επίπεδο φήμης: 2564340 Αντώνης Κριτζάς Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Αντώνης Κριτζάς Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Αντώνης Κριτζάς Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Αντώνης Κριτζάς Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Αντώνης Κριτζάς Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Αντώνης Κριτζάς Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Αντώνης Κριτζάς Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Αντώνης Κριτζάς Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Αντώνης Κριτζάς Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Αντώνης Κριτζάς Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Αντώνης Κριτζάς Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη

Κάθε φορά που θα φύγω από το σπίτι μου με αέρα εκπλήσσομαι ευχάριστα με τις καιρικές συνθήκες στον Ερμή
Έτσι λοιπόν για άλλη μια φορά ο άνεμος ήταν πάνω στον διάδρομο καθαρός χωρίς να προκαλεί προβλήματα
Η παρέα είχε πιάσει δουλειά.................
..........χμ! όχι και όλοι ......υπήρχαν και οι αραχτοί που απολάμβαναν την ημέρα
Συνημμένες Εικόνες

Νέα Μηνύματα 25-11-12   #63
Αντώνης Κριτζάς
Διαχειριστής

Επίπεδο φήμης: 2564340 Αντώνης Κριτζάς Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Αντώνης Κριτζάς Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Αντώνης Κριτζάς Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Αντώνης Κριτζάς Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Αντώνης Κριτζάς Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Αντώνης Κριτζάς Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Αντώνης Κριτζάς Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Αντώνης Κριτζάς Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Αντώνης Κριτζάς Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Αντώνης Κριτζάς Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Αντώνης Κριτζάς Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη

O "αόοοοματος" Αντώνης θα μας ανεβάσει σε λίγο βιντεάκι απο το fpv multicopter
O Σπύρος έφερε το κουκλί Gilmore
Ο Μάκης σήμερα όργωσε με το spitfire
Στην φώτο παρέα με το Γιώργο και το Γιάννη ετοιμάζουν τα warbird για πτήση

μπορεί η δυνατή βροχή να μας κατέβασε χώμα στον διάδρομο αλλά το τοπίο έχει αρχίσει να πρασινίζει
Συνημμένες Εικόνες

Νέα Μηνύματα 25-11-12   #64
Αντώνης Κριτζάς
Διαχειριστής

Οταν ο άνθρωπος είναι μερακλής (βλέπε Μπέλλος) κουβαλά στο μοντελοδρόμιο ζυγιστίρι και αλφάδι
Συνέχεια με macci και τέλος δύο τσαχπίνικα p47
Συνημμένες Εικόνες

Νέα Μηνύματα 25-11-12   #65
Γιώργος Μπέλλος
Ανώτερο μέλος του Petame

Το avatar του χρήστη Γιώργος Μπέλλος

Ημερομηνία εγγραφής: 29-09-2011
Περιοχή: Θρακομακεδόνες
Επίπεδο φήμης: 592975 Γιώργος Μπέλλος Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Γιώργος Μπέλλος Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Γιώργος Μπέλλος Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Γιώργος Μπέλλος Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Γιώργος Μπέλλος Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Γιώργος Μπέλλος Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Γιώργος Μπέλλος Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Γιώργος Μπέλλος Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Γιώργος Μπέλλος Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Γιώργος Μπέλλος Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Γιώργος Μπέλλος Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα από Αντώνης Κριτζάς Εμφάνιση μηνυμάτων
Ο Μάκης σήμερα όργωσε με το spitfire
Μας τάϊσε λάδι σήμερα, με τη σέσουλα!
Άπιαστος ο Μακης,το Macchi προσπαθούσε αλλά,μόνο όταν κλέβαμε στις στροφές του βγαίναμε μπροστά.
Ο χρήστης Γιώργος Μπέλλος δεν είναι συνδεδεμένος IP   Απάντηση με παράθεση
Νέα Μηνύματα 26-11-12   #66
Air Walker
Ανώτερο μέλος του Petame

Το avatar του χρήστη Air Walker

Ημερομηνία εγγραφής: 28-05-2010
Επίπεδο φήμης: 589300 Air Walker Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Air Walker Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Air Walker Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Air Walker Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Air Walker Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Air Walker Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Air Walker Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Air Walker Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Air Walker Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Air Walker Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Air Walker Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη

Τρία ωραία αεροπλάνα έτοιμα για απογείωση ......
Συνημμένες Εικόνες

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Air Walker : 26-11-12 στις 10:54.
Ο χρήστης Air Walker δεν είναι συνδεδεμένος IP   Απάντηση με παράθεση
Νέα Μηνύματα 26-11-12   #67
Air Walker
Ανώτερο μέλος του Petame

Το avatar του χρήστη Air Walker

Ημερομηνία εγγραφής: 28-05-2010
Επίπεδο φήμης: 589300 Air Walker Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Air Walker Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Air Walker Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Air Walker Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Air Walker Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Air Walker Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Air Walker Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Air Walker Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Air Walker Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Air Walker Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Air Walker Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη

Η ωραία θέα που βλέπουμε από το μοντελοδρόμιο ΕΡΜΗΣ
Συνημμένες Εικόνες

Νέα Μηνύματα 27-11-12   #68
ΑνδρεαςΛ
Ανώτατο μέλος του Petame

Το avatar του χρήστη ΑνδρεαςΛ

Ημερομηνία εγγραφής: 16-08-2010
Περιοχή: Αθήνα
Επίπεδο φήμης: 641283 ΑνδρεαςΛ Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη ΑνδρεαςΛ Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη ΑνδρεαςΛ Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη ΑνδρεαςΛ Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη ΑνδρεαςΛ Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη ΑνδρεαςΛ Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη ΑνδρεαςΛ Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη ΑνδρεαςΛ Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη ΑνδρεαςΛ Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη ΑνδρεαςΛ Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη ΑνδρεαςΛ Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη

To μονταρισμένο video της Κυριακής αφού το προηγούμενο λείπει...

Ο χρήστης ΑνδρεαςΛ δεν είναι συνδεδεμένος IP   Απάντηση με παράθεση
Νέα Μηνύματα 05-12-12   #69
Apnos
Ανώτερο μέλος του Petame

Το avatar του χρήστη Apnos

Ημερομηνία εγγραφής: 02-05-2012
Περιοχή: Πικέρμι
Επίπεδο φήμης: 552817 Apnos Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Apnos Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Apnos Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Apnos Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Apnos Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Apnos Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Apnos Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Apnos Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Apnos Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Apnos Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Apnos Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη

Γειά χαρά σε όλους,

Δεν έχω φωτογραφίες ή βίντεο για να ανεβάσω αλλά δεν χρειάζεται γιατί θα ήθελα να αναφερθώ σε κάτι λίγο διαφορετικό που έχει όμως σχέση με την ΠΕΤΜΕ και το μοντελοδρόμιο "ΕΡΜΗΣ".

Είμαι πολύ καινούργιος στο σύλλογο αλλά και στο χώρο γενικότερα. Την Κυριακή όμως που μας πέρασε, έγινα άμεσα αποδέκτης της συλλογικότητας και της αλληλοβοήθειας που ένας τέτοιος σύλλογος προσφέρει στα μέλη του. Ένας λάθος χειρισμός που έκανα συστηματικά κατά τις προσγειώσεις μου έγινε αντιληπτός από τα έμπειρα μέλη του συλλόγου (από το θόρυβο των σέρβο) και αφού μου εξήγησαν τι λάθος κάνω και πώς να το διορθώσω οι προσγειώσεις μου μεταμορφώθηκαν. Τα "λαγουδάκια" σχεδόν εξαφανίστηκαν... :) Από τον ενθουσιασμό μου ξέχασα και το μπουφάν μου εκεί φέυγοντας!

Φαντάζομαι πόσο καιρό θα σπαταλούσα μέχρι να ανακαλύψω το λάθος μου αν πέταγα μόνος μου σε κάποια αλάνα. Και φαντάζομαι ακόμα πόσα πράγματα θα μάθω πιο γρήγορα στην πορεία.

Νομίζω το πιο σωστό βήμα που έχω κάνει στην πολύ σύντομη μέχρι τώρα πορεία μου σε αυτό το χόμπυ, ήταν που γράφτηκα στο σύλλογο και πηγαίνω στο μοντελοδρόμιο.

Τα λέμε στον ΕΡΜΗ.
Ο χρήστης Apnos δεν είναι συνδεδεμένος IP   Απάντηση με παράθεση
Νέα Μηνύματα 06-12-12   #70
King Kostas
Υποστηρικτής του petame

Το avatar του χρήστη King Kostas

Ημερομηνία εγγραφής: 31-03-2009
Περιοχή: Αθήνα
Επίπεδο φήμης: 1727 King Kostas Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη King Kostas Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη King Kostas Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη King Kostas Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη King Kostas Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη King Kostas Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη King Kostas Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη King Kostas Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη King Kostas Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη King Kostas Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη King Kostas Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα από Apnos Εμφάνιση μηνυμάτων
Γειά χαρά σε όλους,

Δεν έχω φωτογραφίες ή βίντεο για να ανεβάσω αλλά δεν χρειάζεται γιατί θα ήθελα να αναφερθώ σε κάτι λίγο διαφορετικό που έχει όμως σχέση με την ΠΕΤΜΕ και το μοντελοδρόμιο "ΕΡΜΗΣ".

Είμαι πολύ καινούργιος στο σύλλογο αλλά και στο χώρο γενικότερα. Την Κυριακή όμως που μας πέρασε, έγινα άμεσα αποδέκτης της συλλογικότητας και της αλληλοβοήθειας που ένας τέτοιος σύλλογος προσφέρει στα μέλη του. Ένας λάθος χειρισμός που έκανα συστηματικά κατά τις προσγειώσεις μου έγινε αντιληπτός από τα έμπειρα μέλη του συλλόγου (από το θόρυβο των σέρβο) και αφού μου εξήγησαν τι λάθος κάνω και πώς να το διορθώσω οι προσγειώσεις μου μεταμορφώθηκαν. Τα "λαγουδάκια" σχεδόν εξαφανίστηκαν... :) Από τον ενθουσιασμό μου ξέχασα και το μπουφάν μου εκεί φέυγοντας!

Φαντάζομαι πόσο καιρό θα σπαταλούσα μέχρι να ανακαλύψω το λάθος μου αν πέταγα μόνος μου σε κάποια αλάνα. Και φαντάζομαι ακόμα πόσα πράγματα θα μάθω πιο γρήγορα στην πορεία.

Νομίζω το πιο σωστό βήμα που έχω κάνει στην πολύ σύντομη μέχρι τώρα πορεία μου σε αυτό το χόμπυ, ήταν που γράφτηκα στο σύλλογο και πηγαίνω στο μοντελοδρόμιο.

Τα λέμε στον ΕΡΜΗ.
Ωραίος......όρεξη να έχεις και είσαι στο σωστό δρόμο.

Κώστας
Ο χρήστης King Kostas δεν είναι συνδεδεμένος IP   Απάντηση με παράθεση
Νέα Μηνύματα 15-12-12   #71
KM
Υποστηρικτής του petame

Το avatar του χρήστη KM

Ημερομηνία εγγραφής: 13-05-2008
Επίπεδο φήμης: 2010 KM Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη KM Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη KM Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη KM Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη KM Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη KM Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη KM Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη KM Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη KM Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη KM Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη KM Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη

Μερικές φωτογραφίες από την σημερινή ημέρα!
Συνημμένες Εικόνες

Ο χρήστης KM δεν είναι συνδεδεμένος IP   Απάντηση με παράθεση
Νέα Μηνύματα 15-12-12   #72
KM
Υποστηρικτής του petame

Το avatar του χρήστη KM

Επίπεδο φήμης: 2010 KM Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη KM Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη KM Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη KM Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη KM Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη KM Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη KM Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη KM Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη KM Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη KM Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη KM Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη

Άλλες 4, δυστυχώς αν και ο καιρός ήταν τέλειος έπρεπε να μείνω λίγο.
Συνημμένες Εικόνες

Νέα Μηνύματα 15-12-12   #73
KM
Υποστηρικτής του petame

Το avatar του χρήστη KM

Βίντεο

http://youtu.be/-hMq-dhCSk8

http://www.youtube.com/watch?v=-hMq-...ature=youtu.be

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη CARAPIS : 16-12-12 στις 04:15.
Νέα Μηνύματα 15-12-12   #74
Γιώργος Μπέλλος
Ανώτερο μέλος του Petame

Επίπεδο φήμης: 592975 Γιώργος Μπέλλος Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Γιώργος Μπέλλος Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Γιώργος Μπέλλος Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Γιώργος Μπέλλος Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Γιώργος Μπέλλος Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Γιώργος Μπέλλος Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Γιώργος Μπέλλος Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Γιώργος Μπέλλος Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Γιώργος Μπέλλος Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Γιώργος Μπέλλος Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη Γιώργος Μπέλλος Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη

Τέλειο, Κώστα το υλικό!
Ευχαριστούμε για τις ωραίες φωτογραφίες!
Νέα Μηνύματα 15-12-12   #75
Γιώργος Μπέλλος
Ανώτερο μέλος του Petame

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα από Κώστας Μιχαηλίδης Εμφάνιση μηνυμάτων
Η προσγείωση του Τ-28 με τα μούτρα ήταν δικό μου έργο! Ο Σωκράτης το προσγειώνει πολύ καλύτερα,αλλά το στράβωνε ο ήλιος και ανέλαβε ο ηλιο-καμμένος! Βλέπε Smith MiniPlane!
Απάντηση στο θέμα

Λέξεις-Κλειδιά
πετμε , μαραθώνας τηλεκατευθυνόμενα , μοντελοδρομιο ερμης , μοντελοδρόμιο , μοντελοδρόμιο μαραθώνα , ερμης , ερμησ πετμε , ερμης τηλεκατευθυνομενα , χώρος πτήσης αερομοντέλων

Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν το θέμα αυτή τη στιγμή: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
Δε μπορείτε να απαντήσετε σε θέματα
Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε συνημμένα
Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας

Ο κώδικας BB είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι Εκτός λειτουργίας

Μεταπήδηση σε:

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Κατηγορία Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
Αεροσκαφος Ερμης Euroavia-NTUA Γερακης Γιωργος Ελεύθερη συζήτηση - Διαγωνισμοί 16 05-12-13 22:34
ΠΕΤΜΕ - ΚΟΠΗ ΠΙΤΤΑΣ 2012 Mogolos Γενικές εκδηλώσεις 101 16-02-12 00:29
Μοντελοδρόμιο Μ.Ε.Λ.Θ mastoras Πεδία Πτήσεων - Μοντελοδρόμια/flight fields 24 15-12-11 09:04
Πανελλήνιος Συλλόγος Φίλων Πολεμικής Αεροπορίας "Αναχαίτιση" george garbidakis Σύλλογοι & Αερολέσχες/Greek rc clubs 0 09-12-11 18:22
Σ.Α.Α.ΑΤ ( Συλλόγος Αερομοντελιστών Ανατολικής ΑΤτικής ) Λυκουργος Σύλλογοι & Αερολέσχες/Greek rc clubs 11 07-09-08 09:17

Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 01:29.

Design By: MinerSkinz.com
Υποστηρίζεται από : vBulletin Version: 3.8.3
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
Τεχνική Υποστήριξη: Αντώνης Δαμοράκης - Ελληνική Mετάφραση: Γιάννης Ζαφείρης
Απαγορεύεται η αντιγραφή/αναδημοσίευση υλικού με κάθε τρόπο, πέρα από τα όρια του www.petame.gr χωρίς την έγγραφη άδεια του ιδιοκτήτη