Επιστροφή   www.petame.gr > ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ - ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΚΑ - ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑ > Παρουσιάσεις Εργαστηρίων & Προσώπων - Κατασκευές - Ιδέες > Κατασκευές - Ιδέες

Κατασκευές - Ιδέες Ιδιοκατασκευές - Μοντελιστικές ιδέες & πατέντες

Απάντηση στο θέμα
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Νέα Μηνύματα 05-11-12   #1
nickden
Προχωρημένο μέλος του Petame

Το avatar του χρήστη nickden

Ημερομηνία εγγραφής: 04-11-2012
Επίπεδο φήμης: 348 nickden Είναι θαυμάσιος στο behold nickden Είναι θαυμάσιος στο behold nickden Είναι θαυμάσιος στο behold nickden Είναι θαυμάσιος στο behold nickden Είναι θαυμάσιος στο behold nickden Είναι θαυμάσιος στο behold nickden Είναι θαυμάσιος στο behold
Προεπιλογή Πως να κάνετε βιντεοσκόπηση χωρις κάμερα μαν?

Επειδή τις πιο πολλές φορές ειμαι μόνος μου,και δεν έχω την δυνατότητα να βιντεοσκόπηση κάποια δραστηριότητα μου σκέφτηκα ένα πολυ απλό τροπο.Αγορασα μια φτηνή μίνι κάμερα την 808 Car-keys μόνο 7 δολάρια Αμερικής μια μνήμη 2GB 4 δολάρια Αμερικής και ένα καπέλο δώρο της wind σε αγώνα μπάσκετ του Ολυμπιακού.Κολησα στο καπέλο και στην κάμερα Velcro φορεσα το καπέλο και όπου πήγαινα με τα πόδια με αυτοκίνητο η μηχανάκι η κάμερα έγραφε ,επίσης στο μοντελοδρομιο που πέταγα όπου είχα στραμμένα τα ματια μου η κάμερα στο καπέλο μου έγραφε.Πιστευω να σας άρεσε η ιδέα μου και να την βελτιωσετε .Δειτε το βίντεο που έχω αναρτήσει στο YouTube .
Ο χρήστης nickden δεν είναι συνδεδεμένος IP   Απάντηση με παράθεση
Νέα Μηνύματα 05-11-12   #2
Wizard
Ανώτερο μέλος του Petame

Το avatar του χρήστη Wizard

Ημερομηνία εγγραφής: 03-07-2008
Επίπεδο φήμης: 577 Wizard Είναι όνομα γνωστό σε όλους Wizard Είναι όνομα γνωστό σε όλους Wizard Είναι όνομα γνωστό σε όλους Wizard Είναι όνομα γνωστό σε όλους Wizard Είναι όνομα γνωστό σε όλους Wizard Είναι όνομα γνωστό σε όλους
Προεπιλογή Απάντηση: Πως να κάνετε βιντεοσκόπηση χωρις κάμερα μαν?

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα από nickden Εμφάνιση μηνυμάτων
Επειδή τις πιο πολλές φορές ειμαι μόνος μου,και δεν έχω την δυνατότητα να βιντεοσκόπηση κάποια δραστηριότητα μου σκέφτηκα ένα πολυ απλό τροπο.Αγορασα μια φτηνή μίνι κάμερα την 808 Car-keys μόνο 7 δολάρια Αμερικής μια μνήμη 2GB 4 δολάρια Αμερικής και ένα καπέλο δώρο της wind σε αγώνα μπάσκετ του Ολυμπιακού.Κολησα στο καπέλο και στην κάμερα Velcro φορεσα το καπέλο και όπου πήγαινα με τα πόδια με αυτοκίνητο η μηχανάκι η κάμερα έγραφε ,επίσης στο μοντελοδρομιο που πέταγα όπου είχα στραμμένα τα ματια μου η κάμερα στο καπέλο μου έγραφε.Πιστευω να σας άρεσε η ιδέα μου και να την βελτιωσετε .Δειτε το βίντεο που έχω αναρτήσει στο YouTube .http://www.youtube.com/watch?v=hzMq74H-77w&sns=em
Ο χρήστης Wizard δεν είναι συνδεδεμένος IP   Απάντηση με παράθεση
Νέα Μηνύματα 05-11-12   #3
pansofos
Ανώτερο μέλος του Petame

Το avatar του χρήστη pansofos

Ημερομηνία εγγραφής: 19-04-2008
Επίπεδο φήμης: 827983 pansofos Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη pansofos Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη pansofos Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη pansofos Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη pansofos Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη pansofos Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη pansofos Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη pansofos Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη pansofos Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη pansofos Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη pansofos Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη

O Nickden κατα κοσμον Νικαλας Δενικαριας , ειναι παρα πολυ παλιος
και καλος φιλος αερομοντελιστης.

Αρχες δεκαετιας του 70 ξεκινησαμε μαζι τα τηλ. ανεμοπτερα, και ηταν
ο βασικος (υπαιτιος) να ασχολιθω επαγγελματικα με τα μοντελα.

Υστερα απο αρκετα χρονια επανηλθε στον αερομοντελισμο, φεροντας
μαζι του ,δυο συνηθειες ακριβως οπως ο Λωτος.

Πεταει τετρακοπτερο, και βαζει την καμερα στο καπελο

Νικολα καλως ηλθες
Ο χρήστης pansofos δεν είναι συνδεδεμένος IP   Απάντηση με παράθεση
Νέα Μηνύματα 05-11-12   #4
pansofos
Ανώτερο μέλος του Petame

Το avatar του χρήστη pansofos

Ημερομηνία εγγραφής: 19-04-2008
Επίπεδο φήμης: 827983 pansofos Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη pansofos Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη pansofos Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη pansofos Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη pansofos Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη pansofos Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη pansofos Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη pansofos Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη pansofos Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη pansofos Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη pansofos Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη

Και μια φωτο απο τοτε....στο Τατοι, οπου φαινεται και η χιονισμενη αλλα
ακαυτη Παρνηθα.
Συνημμένες Εικόνες

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη pansofos : 05-11-12 στις 14:47.
Ο χρήστης pansofos δεν είναι συνδεδεμένος IP   Απάντηση με παράθεση
Νέα Μηνύματα 05-11-12   #5
nickden

Επίπεδο φήμης: 348 nickden Είναι θαυμάσιος στο behold nickden Είναι θαυμάσιος στο behold nickden Είναι θαυμάσιος στο behold nickden Είναι θαυμάσιος στο behold nickden Είναι θαυμάσιος στο behold nickden Είναι θαυμάσιος στο behold nickden Είναι θαυμάσιος στο behold

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα από pansofos Εμφάνιση μηνυμάτων
Και μια φωτο απο τοτε....στο Τατοι, οπου φαινεται και η χιονισμενη αλλα
ακαυτη Παρνηθα.
Α ρε Παναγιώτη τι μου θύμησες !!! Αλλες εποχές καλύτερες ?? ίσως πιο αγνες.
Νέα Μηνύματα 05-11-12   #6
nickden

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα από Wizard Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν κατάλαβα τι λέει αυτή η παράθεση ? ο παραθέτοντας ας μας το αποκάλυψη
Νέα Μηνύματα 07-11-12   #7
Wizard
Ανώτερο μέλος του Petame

Το avatar του χρήστη Wizard

Ημερομηνία εγγραφής: 03-07-2008
Επίπεδο φήμης: 577 Wizard Είναι όνομα γνωστό σε όλους Wizard Είναι όνομα γνωστό σε όλους Wizard Είναι όνομα γνωστό σε όλους Wizard Είναι όνομα γνωστό σε όλους Wizard Είναι όνομα γνωστό σε όλους Wizard Είναι όνομα γνωστό σε όλους

Παράθεση:
Δεν κατάλαβα τι λέει αυτή η παράθεση ? ο παραθέτοντας ας μας το αποκάλυψη
Δεν ειναι τοσο δυσκολο ... Υπαρχη και σε GoPro εκδοση ....
Ο χρήστης Wizard δεν είναι συνδεδεμένος IP   Απάντηση με παράθεση
Νέα Μηνύματα 18-07-13   #8
sukhoi.su29
Συντονιστής.

Το avatar του χρήστη sukhoi.su29

Ημερομηνία εγγραφής: 22-12-2010
Περιοχή: Αθήνα
Επίπεδο φήμης: 1260341 sukhoi.su29 Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη sukhoi.su29 Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη sukhoi.su29 Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη sukhoi.su29 Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη sukhoi.su29 Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη sukhoi.su29 Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη sukhoi.su29 Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη sukhoi.su29 Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη sukhoi.su29 Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη sukhoi.su29 Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη sukhoi.su29 Έχει μια φήμη ...πέρα από τη φήμη

Παράθεση:
Επειδή τις πιο πολλές φορές ειμαι μόνος μου,και δεν έχω την δυνατότητα να βιντεοσκόπηση κάποια δραστηριότητα μου σκέφτηκα ένα πολυ απλό τροπο.Αγορασα μια φτηνή μίνι κάμερα την 808 Car-keys μόνο 7 δολάρια Αμερικής μια μνήμη 2GB 4 δολάρια Αμερικής και ένα καπέλο δώρο της wind σε αγώνα μπάσκετ του Ολυμπιακού.Κολησα στο καπέλο και στην κάμερα Velcro φορεσα το καπέλο και όπου πήγαινα με τα πόδια με αυτοκίνητο η μηχανάκι η κάμερα έγραφε ,επίσης στο μοντελοδρομιο που πέταγα όπου είχα στραμμένα τα ματια μου η κάμερα στο καπέλο μου έγραφε.Πιστευω να σας άρεσε η ιδέα μου και να την βελτιωσετε .Δειτε το βίντεο που έχω αναρτήσει στο YouTube .
.

Εκπληκτική Ιδέα .......... κύριε ___NIC .

Λέξεις-Κλειδιά
βιντεοσκόπηση , καπέλο , μίνι κάμερα

Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν το θέμα αυτή τη στιγμή: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
Δε μπορείτε να απαντήσετε σε θέματα
Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε συνημμένα
Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας

Ο κώδικας BB είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι Εκτός λειτουργίας

Μεταπήδηση σε:

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Κατηγορία Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
Δικαίωμα συμμετοχής σε διαγωνισμό για HD κάμερα... ! DeltaMan Ελεύθερη συζήτηση - Διαγωνισμοί 16 23-04-12 23:16
Η δευτερη λήψη μου με κάμερα RedCharly Αεροπλάνα/RC Airplanes 0 28-03-11 23:02
10-21.000 ποδια,χωρις μηχανη.. fazerdreamer Video - Φωτογραφίες & Ευτράπελα 1 30-05-10 10:03

Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 16:27.

Design By: MinerSkinz.com
Υποστηρίζεται από : vBulletin Version: 3.8.3
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
Τεχνική Υποστήριξη: Αντώνης Δαμοράκης - Ελληνική Mετάφραση: Κατερίνα Κεχαγιά - Γιάννης Ζαφείρης
Απαγορεύεται η αντιγραφή, η αναδημοσίευση και η προβολή υλικού με κάθε τρόπο και σε οποιοδήποτε μέσο, πέρα από τα όρια του www.petame.gr χωρίς την έγγραφη άδεια του Διαχειριστή.